1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GEÇİTKALE’DE HEDEF ÜÇTE ÜÇ
GEÇİTKALE’DE HEDEF ÜÇTE ÜÇ

GEÇİTKALE’DE HEDEF ÜÇTE ÜÇ

Geçitkale’nin genç ve başarılı Başkanı Olsan Oran üçücü kez başarı yakalayarak, Birinci Lig’e yükselmek istedikleri söyledi.

A+A-

 

 

Geçitkale’nin genç ve başarılı Başkanı Olsan Oran üçücü kez başarı yakalayarak, Birinci Lig’e yükselmek istedikleri söyledi. Takımın başına Fırat Özakıncı’yı getirdiklerini belirten Oran, Genel Kurul’da yeniden aday olacağını, hayalinin Süper Lig’e yükselmiş bir Geçitkale’nin başkanı olmak olduğunu vurguladı

 

 

Necmi Belge

 

Çıktığı büyük yürüyüşte önce Yükselme İkinci, sonrasında geçtiğimiz sezon Yükselme Birinci Ligi’nde şampiyon olarak, İkinci Lig’e yükselen Geçitkale Günay Spor büyük oynuyor.

Bu bağlamda, Geçitkale’nin genç ve başarılı Başkanı Olsan Oran konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN’e yaptığı açıklamada üçücü kez başarı yakalayarak, Birinci Lig’e yükselmek istedikleri söyledi. Oran yükseldikleri İkinci Lig’de, kendi söylemiyle altı aylık kısa bir misafirlik geçireceklerini ve Birinci Lige çıkacaklarını belirtti.

 

“FIRAT ÖZAKINCI İLE ANLAŞTIK”

Bu amaçla, güçlü bir Geçitkale kurmak için kolları sıvadıklarını dile getiren Başkan Oran, takımın antrenörlüğüne Fırat Özakıncı’yı getirdiklerini açıkladı. Hoca ile yapılacak görüşmelerin ardından transfer çalışmalarına başladıklarını ifade eden Başkan Oran, en az beş-altı futbolcu transfer etmeyi düşündüklerinin altını çizdi.

Bu konunda çalışmalarının devam ettiğini anımsatan Oran, transfer edilecek futbolcular konusunda isim vermek istemediklerini ifade etti.

Başkan Oran bu arada, şampiyon takımı 26 Haziran - 02 Temmuz 2012 tarihleri arasında  Alanya’ya tatile götüreceklerini, bir sezon boyunca büyük özveri gösteren futbolcularının böyle bir tatili hak ettiklerini  belirtti.

 

EN BÜYÜK HAYALİ GEÇİTKALE’NİN SÜPER LİG’DE BAŞKANI OLMAK

Temmuz’un ikinci haftasında yapılacak olan Olağan Genel Kurul’da başkanlığa yeniden aday olduğunu açıklayan Başkan Oran, en büyük hayalinin Geçitkale başkanı olarak Süper Lig’de yer almak olduğunun altını çizdi.

Başkan Oran, yeni sezonda maçlarını kendi sahalarında oynamak istediklerini dile getirirken, sentetik olarak yapılacak zemin için Haziran –Temmuz aylarında ihaleye çıkılacağını açıkladı.

Başkan Oran, bu büyük yürüyüşlerinde bölge halkının ilgisinden memnun olduklarını ve bu ilginin devam etmesini dilediğini sözlerine ekledi.

 

   

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 399 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler