1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GAZİVEREN GEÇMİŞİNİ ARIYOR
GAZİVEREN GEÇMİŞİNİ ARIYOR

GAZİVEREN GEÇMİŞİNİ ARIYOR

Bir dönemler Süper Lig’de yer alan ve özellikle, kendi sahası olan Semih Türköz Stadı’nda güçlü rakiplerine adeta aman vermeyen batı bölgesi takımlarından Gaziveren geçmişini arıyor

A+A-

 

 

Necmi Belge

 

Bir dönemler Süper Lig’de yer alan ve özellikle, kendi sahası olan Semih Türköz Stadı’nda güçlü rakiplerine adeta aman vermeyen batı bölgesi takımlarından Gaziveren geçmişini arıyor.

Bu bağlamda, Telsim İkinci Ligi’ batı grubunda mücadele edecek olan turuncu-siyahlılar bu 10 takımlı bu grupta başarılı olup, Birinci Lig’e yükselmek istiyor.

Antrenör Hasan Baflı nezaretinde haftada dört antrenmanla, 45 gün sonra başlayacak ligde şampiyon olarak direk Birnici Lig’e yükselmeyi hedeflerken, çok sıkı bir şekilde de çalışıyorlar.

Geçtiğimiz, Salı günü Semih Türköz Stadı’daki çalışmalarını izlediğimiz Gaziveren’de antrenör Baflı deneyimli ve genç futbolcuları adeta harmanlamaya çalışyor.

 

BAFLI: “KOŞAN BİR KADROMUZ VAR”

Konu hakkında, YENİDÜZEN’e konuşan antrenör Hasan Baflı, bu sezon oluşturdukları güçlü kadro ile yeniden Süper Lig yoluna girmek istediklerini söyledi.

Kadrosunda, Süper Lig’de yer almış Muzzafer Selden, Erhan gibi futbolcuların da yer aldığını çok koşan bir kadroya sahip olduklarını ifade eden Baflı, hazırlık maçlarında ideal kadrosunu oluşturmaya çalıştığını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 413 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler