1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GAZİVEREN BASINA SİTEM
GAZİVEREN BASINA SİTEM

GAZİVEREN BASINA SİTEM

Gaziveren Spor Kulübü başkanı Cemal Seyitler son haftalarda alınan seri galibiyetlere rağmen basından hak ettiği değeri görmediklerini belirtti

A+A-

 

 

Gaziveren Spor Kulübü başkanı Cemal Seyitler son haftalarda alınan seri galibiyetlere rağmen basından hak ettiği değeri görmediklerini belirtti. Basının kendilerinden hemen hemen hiç bahsetmediğini hatta galip geldikleri maçtan sonra bile bazı basın yayın organlarında mağlup oldukları haberinin verilmesinin kendilerini çok üzdüğünü ifade etti. Verilen cezalara da değinen Seyitler geçen yıl cezalar konusunda federasyonun gözlerinin yaşına bakmadığını ancak bu yıl cezalar konusunda onlara gösterilmeyen müsamahanın başka kulüplere gösterildiğini savundu.

 

MADDİ VE MANEVİ DESTEK ARTTI

Takımın gidişatının çok iyi olduğunu hocalarının çalışmalarından son derece memnun olduklarını sözlerine ekleyen Seyitler son haftalardaki çıkışlarından sonra camialarından gördükleri maddi ve manevi destekte artış olduğunu ve bunun takım üzerinde çok olumlu bir etki yarattığını ve dolayısıyle kendilerini de çok mutlu ettiğini söyledi. Cemal Seyitler sözlerine devamla “ Bizim hedefimiz geriye kalan maçlarımızda da başarılı sonuçlar alarak ligi en iyi yerde bitirmek istiyoruz ki bu da en kötümser sonuçla play off grubunun en üst basamağı olmalıdır” ifadesini kullandı. Cemal Seyitler sözlerini tamamlarken başta kendi camiası olmak üzere tüm Kıbrıs Türk futbol camiasının yeni yılını kutladığını, yeni yılın tüm kulüplere hayırlı olmasını temenni ettiğini söyledi.

 

SÜRPRİZ KOKTEYL

Gaziveren yönetimi yeni yıldan önceki son antrenmanda tüm futbolcularına bir sürpriz yaparak sahada yeni yıllarını kutlayıp onlara küçük bir kokteyl ile izaz ikramda bulundu ve yeni yıla moral motivasyon olarak üst düzeyde girmeyi hedefledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 726 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler