1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Gazeteciler, yeni yıl balosunda buluştu
Gazeteciler, yeni yıl balosunda buluştu

Gazeteciler, yeni yıl balosunda buluştu

Kıbrıs Türk medyasının emekçileri, dün akşam Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği’nin üzenlediği yeni yıl balosunda buluştu.

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk medyasının emekçileri, dün akşam Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği’nin (KTGB) düzenlediği yeni yıl balosunda buluştu.

“Medya-2019 Buluşması/Haberiniz Olsun” adı altında KTGB Kompleksi’nde yapımı yeni tamamlanan The Paradise Park Kışlık Salonu'ndaki yemeğe 250 civarında medya mensubu katıldı.

Yıl boyunca haberden habere koşan gazetecilerle diğer basın emekçileri, eğlenme fırsatı buldu. Gecede gazeteciler yeni yılı kutladı. Yeni yıl balosuna Kıbrıs Rum Gazeteciler Birliği Başkanı Yorgos Frangos başkanlığında bir heyet de katıldı.

g1-050.jpg

Özuslu: “Gazetecilerin daha iyi koşullara kavuşması için çalışıyoruz”

Gecede konuşma yapan Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği Başkanı Sami Özuslu, geceye katılımın yoğun olduğunu, gazetecileri bir arada görmekten Birlik olarak mutlu olduklarını ifade etti.

Sami Özuslu, KTGB olarak bütün basın kuruluşlarının ve gazetecilerin daha iyi koşullara kavuşması için çalıştıklarını, kısa süre önce imzalanan AB projesiyle çok önemli bir sürece girildiğini vurguladı. Özuslu, yeni yılın basın camiasına, topluma ve tüm dünyaya huzur, refah ve barış getirmesini diledi.

g3-020.jpg

Birliğin düzenlediği yılbaşı piyangosu da büyük ilgi gördü. Hüseyin Kral’ın parodili konuşmalarıyla eğlenceye çevrilen yılbaşı piyangosunda uçak biletleri dahil pek çok hediye sahibini buldu.

Gazeteciler Birliği yeni yıl balosunda gazeteciler “Basın Özgürlüğü Hayatın Özgürlüğü” yazılı çerçevelerle anı fotoğrafı çektirdi. Gazeteciler, Adrenal Grubu'nun müzikleriyle eğlenip sohbet etme fırsatı buldu.

g2-042.jpg

g4-013.jpg

Bu haber toplam 749 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler