1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GAZETECİLER BİRLİĞİ GENEL KURULU EYLÜLDE
GAZETECİLER BİRLİĞİ GENEL KURULU EYLÜLDE

GAZETECİLER BİRLİĞİ GENEL KURULU EYLÜLDE

Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği Yönetim Kurulu, olağan genel kurul tarihini 8 Eylül 2012 Cumartesi günü olarak belirlediğini açıkladı.

A+A-

 

Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği (KTGB) Yönetim Kurulu, olağan genel kurul tarihini 8 Eylül 2012 Cumartesi günü olarak belirlediğini açıkladı.

Birlikten yapılan açıklamaya göre, genel kurul tarihi, 11 Temmuz Basın Günü’yle ilgili etkinlik organizasyonlarının genel kurul süreci nedeniyle aksamaması, yaz tatili sonrası kurultaya katılımın daha yüksek olacağı yönünde yapılan öneriler üzerine belirlendi.

Yönetim kurulu, eylüldeki genel kurula kadarki sürede “Basın Yasası çalışmalarının sonuçlandırılması, Kıbrıs Türk Basın Tarihi kitabının basılması, gazetecilerin beklentilerinin yansıtılacağı geniş bir kamuoyu yoklaması yapılması, BRTK Yasası’nın takipçisi olunması ve 11 Temmuz Basın Günü’nün en iyi şekilde kutlanması” hedeflerini önüne koydu.
KTGB Başkanı Cenk Mutluyakalı, “Eylüldeki genel kurulda görevimi genel kurul ve yeni yönetim kurulunun takdir edeceği bir meslektaşıma devrederek birliğimizin ileri gitmesi için her zaman katkımı sürdüreceğim” dedi.

Bu haber toplam 469 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler