1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GAÜ BAHAR ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR
GAÜ BAHAR ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR

GAÜ BAHAR ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR

Girne Amerikan Üniversitesi Bahar Şenlikleri yarın başlıyor.

A+A-

 Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Bahar Şenlikleri yarın başlıyor.

“One Life One Love One World” sloganı ve çevre teması ile yapılacak GAÜ Bahar Şenlikleri, söyleşiler; konserler; tiyatro oyunları; film gösterimleri; dans gösterileri; dj performansları; üniversite gruplarının konserleri geleneksel GAÜ Star ses ve güzellik yarışması; stand-up’lar, atölye çalışmaları; seminerler; yarışmalar ve oyunlara sahne olacak.

Etkinlikler çerçevesinde yarın ilk olarak Girne’de geleneksel Kortej Yürüyüşü yapılacak.

Girne Belediyesi önünde saat 19.00’da gerçekleşecek kortej yürüyüşü öncesinde, GAÜ Kampüs’te düzenlenecek çeşitli söyleşi, tiyatro oyunları, stantların ve lunaparkın açılması ile şenlikler start alacak.Türkiye’nin ünlü sanatçılarından Murat Dalkılıç’ın açılış konseri yarın saat 22.00’de GAÜ Millenium Kompleks’te yer alacak.

KOLPA VE ÖZLEM TEKİN DE ŞENLİKLERDE KONSER VERECEK

2012 GAÜ Bahar Şenlikleri boyunca stand-up yıldızı Tarkan Bulut, “GAÜ Star” ses yarışması, Rock müzik grubu Kolpa, Penguen dergisi çizeri Selçuk Erdem, kapanış konseri öncesinde Özlem Tekin söyleşisi ve konseri ile Telsim sponsorluğunda eğlenceli oyunlar, ayrıca üniversite gruplarının tiyatro gösterileri ve konserleri ile DJ performansları 7-11 Mayıs tarihleri arasında Kıbrıs Yerleşkesi Girne Kampüs’te gerçekleşecek şenliklerde yer alacak.

KARPAZ’A AĞAÇ EKİLECEK

Çevre teması ile düzenlenen GAÜ 2012 Bahar Şenlikleri ikinci gününde ise KKTC Başbakanı İrsen Küçük tarafından 8 Mayıs Salı günü saat 11.00’de temelinin atılacağı Girne Amerikan Üniversitesi “Karpaz Yaşam Kampüsü” alanı ve çevresine badem, ceviz, dut ve nar ormanları kazandırmak amacıyla yüzlerce fidan dikilecek ve çevre etkinlikleri düzenlenecek.

TARKAN BULUT STAND-UP ŞOVU İLE GAÜ SAHNESİNDE

GAÜ 2012 Bahar Şenliklerinin açılış günü sonrasında Türk mizahının yeni yıldızı Tarkan Bulut, GAUlympic’te hayranları ile saat 17.00’de stand-up şovu ile bir araya gelecek.

Geleneksel olarak her yıl düzenlenen GAÜ Star Ses yarışması ise saat 19.00’da Uluslararası Kongre Merkezi Spectrum Hall’de gerçekleşecek.

Halka açık olarak düzenlenecek GAÜ 2012 Bahar Şenlikleri programı için detaylı bilgiye www.gau.edu.tr web sitesinden ulaşılabilecek.

 

 

 

 

Bu haber toplam 766 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler