1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'GALİP GELEN KAZANÇLI ÇIKACAK'
GALİP GELEN KAZANÇLI ÇIKACAK

'GALİP GELEN KAZANÇLI ÇIKACAK'

Süper Lig ekiplerinden Yenicami, hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Cihangir maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Bu maçın hazırlıklarına geçtiğimiz gün rehabilitasyon çalışması ile start veren siyah-beyazlılarda hedef galibiyet serisini sürdürebilmek. A

A+A-

 

 

Yenicami Antrenörü Osman Emiroğlu, hafta sonu Cihangir ile deplasmanda oynayacakları maçla ilgi açıklamalarda bulundu

  

Cihangir’in saygı duyulacak bir ekip olduğunu ve bunu oynadığı maçlarda da gösterdiğini ifade eden Emiroğlu, “Ayni karakterde oynayan iki takımın maçı olacak. Bu maçtan galip ayrılan çok kazançlı çıkacaktır. En fazla isteyenin karşılaşmayı alacağını düşünüyorum” diye konuştu

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Süper Lig ekiplerinden Yenicami, hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Cihangir maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Bu maçın hazırlıklarına geçtiğimiz gün rehabilitasyon çalışması ile start veren siyah-beyazlılarda hedef galibiyet serisini sürdürebilmek. Antrenör Osman Emiroğlu yönetiminde çıktığı 3 maçı da kazanan siyah-beyazlılarda yönetim, geçtiğimiz gün yaptığı toplantıda, federasyonun teknik direktör bulundurma şartına karşın cezaya razı olarak Emiroğlu ile devam etme kararı almıştı.

 

“İKİ AYNİ KARAKTERDE OYNAYAN EKİBİN MAÇI”

 

Bu önemli maçın hazırlıklarını sürdüren Yenicami’de antrenör Osman Emiroğlu, hafta sonu zirveye oynayan iki takımın karşı karşıya geleceğini belirterek, “Bu maçtan galip ayrılan çok kazançlı çıkacaktır. Rakip son derece saygı duyulacak bir ekip. Oynadığı maçlarla da bunu kanıtladı. Ayni karakterde oynayan iki takımın maçı olacak. En fazla isteyenin karşılaşmayı alacağını düşünüyorum” diye konuştu.

 

“YENİCAMİ’DE, EKSİK DİYE BİR ŞEY OLAMAZ”

 

Osman Emiroğlu, Yenicami’de belli bir sistemi oturtmak istediklerini kaydederek, “Bir veya iki adama dayalı bir sistemimiz yok. Takımda kim oynarsa oynasın sistemin işlemesini sağlayacağız. Bu sistemle takımımızda cezalı veya sakat oyuncu olsun, herhangi bir eksiklik düzenimizi bozmayacaktır. Biz bunu oturtmaya çalışıyoruz. O yüzden eksik oyuncu diye bir şey söz konusu olamaz.”

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 392 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler