1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ‘GALİBİYET MORAL VERECEK’
‘GALİBİYET MORAL VERECEK’

‘GALİBİYET MORAL VERECEK’

Telsim Süper Lig’in üçüncü haftasında Mağusa deplasmanına konuk olacak Cihangir’de teknik direktör bu maçı “Zor bir deplasman” olarak nitelendirdi. Canova bu maçın yönlerini belirleyecekleri bir maç olacağını, galibiyet çıkarmaları

A+A-

 

 

 

Telsim Süper Lig’in üçüncü haftasında Mağusa deplasmanına konuk olacak Cihangir’de teknik direktör bu maçı “Zor bir deplasman” olarak nitelendirdi. Canova bu maçın yönlerini belirleyecekleri bir maç olacağını, galibiyet çıkarmalarının moral açısından önemli olduğuna değindi

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Telsim Süper Lig’in ilk iki haftasında 4 puan toplayarak lige iyi bir başlangıç yapan Cihangir, ligin üçüncü haftasında Mağusa Türk Gücü’nün konuğu olacak. Bu maç ile ilgili olarak son çalışmasını dün kendi antrenman sahasında yapan Cihangir, hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

 

İLK İKİ HAFTANIN DEĞERLENDİRMESİ

Antrenmanda sorularımızı yanıtlayan teknik direktör Fırat Canova ligdeki ilk 2 haftayı değerlendirdi. Canova “Doğan Türk Birliği maçından önce 1 puan bizim için iyiydi ancak oyunun gidişatına göre 3 puan almamız gerekirdi. Buna rağmen hazırlık maçlarının üzerinde bir performans sergiledik. Başlangıç maçı ile oynadığımız oyundan memnunum. Göçmenköy maçı kazanmamız gereken bir maçtı. İki maçta 4 puan, olması gereken bir puandı. 6 olsaydı tabi ki daha iyi olurdu” şeklinde konuştu.

Doğan maçında ofansif yönden bazı eksikleri olduğuna değinen Canova, “Göçmenköy maçı bu eksikleri giderebileceğimiz bir maçtı. Bunların bir kısmını giderebildik. Her geçen hafta takımım daha iyiye gidiyor” dedi.

 

“ZOR BİR DEPLASMAN”

Ligin üçüncü haftasında Mağusa Türk Gücü deplasmanını değerlendiren Canova “Bizim yönümüzü belirleyecek bir maça çıkıyoruz. Ben MTG’nin her geçen hafta daha iyi olabileceğini düşünüyorum. Çok elit bir kadroları var. Birbirlerini tanıyan oyuncular. Fizik güçlerini geliştirdikçe daha iyi neticeler alacaklar. Kendi yerlerinde daha istekli oynayacaklar. Zor bir deplasman olacak. Buradan bir galibiyetle çıkarsak bizim için iyi olacak ve benim takımım moralli olduğu zaman daha iyi oynuyor” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

 

 

Bu haber toplam 425 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler