1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GALATASARAYLI YILDIZLAR ADADAN AYRILDI
GALATASARAYLI YILDIZLAR ADADAN AYRILDI

GALATASARAYLI YILDIZLAR ADADAN AYRILDI

Yaklaşık bir haftadır ülkemizde kamp ve maçlar yapmakta olan Galatasaray Etiler-Üsküdar futbol okulları çalışmalarını tamamlayarak ülkemizden ayrıldı

A+A-

 

 

 

 

Kaya Emiroğlu

 

Yaklaşık bir haftadır ülkemizde kamp ve maçlar yapmakta olan Galatasaray Etiler-Üsküdar futbol okulları çalışmalarını tamamlayarak ülkemizden ayrıldı. MTG ve Dumlupınar’dan sonra önceki gün Mormenekşe Cemal Balses stadında Mormenekşe ile maçlar yapan Etiler-Üsküdar Galatasaray futbol okulları son dostluk maçlarını da tamamlamış oldular. İlk maçta 1995-1999 doğumlular arasında oynanan maçı Mormenekşe 4-0 kazandı. Günün ikinci maçında ise Mormenekşe ile Etiler-Üsküdar Galatasaray futbol okulları 2000-2003 doğumlu minikler arasında oynandı. Mormenekşe rakibine oranla daha etkili futbol ortaya koyarak maçtan 4-0 galip ayrılmayı başardı.

 

TARİHİ YERLER GEZİLDİ

Galatasaray  Etiler-Üsküdar futbol okulları kafilesi bir taraftan maçlar yaparken diğer taraftan sosyal faaliyetler de gerçekleştirdiler. Otel’deki faaliyetlerin yanı sıra özellikle Mağusa ve Salamis bölgesindeki tarihi, turistik ve ören yerlerini gezen minik ve yıldız futbolcular, bu gezilerden büyük keyif aldılar. 

Etile-Üsküdar Galatasaray futbol okulları işletmecisi ve baş antrenörü Serdal Cengiz, beş günlük kampın çok verimli geçtiğini, burada bulundukları süre içerisinde Mağusa bölgesi kulüpleriyle özkaynaklarıyla güzel dostluk maçlarının oynandığını belirterek, kampın dolu dolu geçtiğini belirtti. Burada yapılan organizasyonun son derece iyi olduğuna vurgu yapan Cengiz, yazılı ve görsel basının gerekli ilgiyi gösterdiğinin altını çizdi. Beş günlük kampı güzel geçmesini sağlayan ve özellikle kafileye gösterdiği sıcak ilgiden dolayı, Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun’a, organizasyonun kusursuz geçmesini sağlayan ve beş gün bizlerle birlikte olan Mağusa Türk Gücü Özkaynaklar ve Genç Takım Teknik Direktörü Ahmet Ogan’a ile Kıbrıs Galatasaray Futbol Okulları Temsilcisi Sercan Çavuşoğlu’na teşekkür eden Serdal Cengiz, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yine kamp yapmak için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 601 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler