1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Futbol hakemleri sezonu açtı
Futbol hakemleri sezonu açtı

Futbol hakemleri sezonu açtı

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF)’na bağlı faal futbol hakemleri, 2011 - 2012 Futbol Sezonu’nun resmi açılışını dün gerçekleştirdi. Atatürk Stadı’nda saat 18.00’de başlayan resmi sezon açılışına 85 faal futbol hakemi hazır bul

A+A-

 

 KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu: “Geçtiğimiz sezon futbol hakemlerimizin arkasında olduk ve olacağız” dedi ve ekledi: “Ancak siz futbol hakemleri de üzerinize düşen görevi en iyi şekilde yapmalısınız”

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF)’na bağlı faal futbol hakemleri, 2011 - 2012 Futbol Sezonu’nun resmi açılışını dün gerçekleştirdi.

Atatürk Stadı’nda saat 18.00’de başlayan resmi sezon açılışına 85 faal futbol hakemi hazır bulundu.

Açılış töreninde KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sadık Özbilgehan ile Kıbrıs Türk Hakem ve Gözlemciler Derneği Başkanı Mehmet Özbilgehan birer konuşma yaptılar.

Federasyon yönetimi olarak hakemlere destek verdiklerini belirten KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, “Geçtiğimiz sezon futbol hakemlerimizin arkasında olduk ve olacağız” dedi ve ekledi: “Ancak siz futbol hakemleri de üzerinize düşen görevi en iyi şekilde yapmalısınız.”

Hakemlerin çalışma programı hakkında bilgi veren Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sadık Özbilgehan, geçmiş sezonun kısa bir değerlendirmesini yaptı ve genelde hakemlerin başarılı olduklarını söyledi. Yeni sezonun daha zor geçeceğine dikkat çeken Sadık Özbilgehan, kemlerin daha çok çalışması gerektiğini söyledi ve ekledi: “Çalışma sizlerden, adil görev dağıtımı bizlerden.”

KTFHGD Başkanı Mehmet Özbilgehan ise yeni sezona, “Yeni Umut, Yeni Başlangıç” sloganı ile başlamak istediklerini belirterek, “Kıbrıs Türk sporuna hizmet etmek bizler için son derece önemlidir” şeklinde konuştu.

 

 

 

Bu haber toplam 936 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler