1. HABERLER

  2. DERGİLER

  3. Free Knights ofisimizi açtık
Free Knights ofisimizi açtık

Free Knights ofisimizi açtık

Free Knights ofisimizi açtık

A+A-


Ali Yüksek

   Bir süredir hazırlıklarını sürdürdüğümüz Lefkoşa'nın Arasta Çarşısındaki kulüp ofisimizin açılışını nihayet 10 Mayıs pazar günü gerçekleştirdik.

Günün anneler günü olması dolayısıyla açılış programımızı öğleden sonraya bırakıp Girne Kapısındaki bir börekçide çay ve börek yiyerek güne başladık. Kahvaltı sonrası Nergisli köy festivalinden aldığımız davet üzerine demiratlarımızın marşına basıp yola koyulduk. İlkine geçen yıl katıldığımız festivalin bu yıl biraz daha kapsamlı hale getirilmiş olması memnuniyet vericiydi... Özellikle müzik ve eğlence ağırlıklı çalışmaların yapıldığı sahnede gençlerin çeşitli gösterileri de bir hayli dikkat çekiciydi...

   Nergisli köy festivalinde grup olarak yenilen el makarnası sonrasında, organizasyon tarafından ikram edilen aşurelerin üzerine kahvelerimizi yudumlayıp öğleden sonra açılışını yapacağımız Free Knights adlı ofisimiz için Arasta'nın yolunu tuttuk.

   Değerli bir arkadaşımız tarafından tadilatı yapılıp kulübümüzün hizmetine sunulan ofisimizin açılışına zaman ayırıp katılan ve bu güzel anı bizimle paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürlerimizi borç biliriz...

   Açılış kutlaması sırasında kısa süreli bir sağanak yağmurun beklenmedik bir şekilde yağması, neşeli ve hoş geçen sohbetimizin akşama kadar sürmesini engelleyemedi. Aslında ailece katılarak bir şekilde anneler gününü de kutladığımız Arasta’daki ofisimizde günü noktalayarak evlerimizin yolunu tutarken iki sevinci bir arada yaşamanın keyfini de çıkarmış olduk.

Farklı gezi ve etkinliklerde buluşmak dileğiyle,

Kaskınız takılı, farınız ve yolunuz hep açık olsun...

Bu haber toplam 703 defa okunmuştur
Adres Kıbrıs 211. Sayısı

Adres Kıbrıs 211. Sayısı

Önceki ve Sonraki Haberler