1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. FOREST TAKSİM’DE ÇALIŞTI
FOREST TAKSİM’DE ÇALIŞTI

FOREST TAKSİM’DE ÇALIŞTI

2003-2004 Sezonunda Küçük Kaymaklı’ya son Federasyon Kupası’nı kazandıran hoca olan Enver Sedat Simavi tam dokuz yıl sonra, K.Kaymaklı’da yeniden iş başı yaptı. Bu bağlamda, geçtiğimiz hafta sahaya inen K.Kaymaklı, Enver Sedat Simavi ne

A+A-

 

 

 

DOS SANTOS, ODİNBA VE AİME... Sezona yeni teknik adamı Enver Sedat Simavi ile geçtiğimiz hafta merhaba diyen Küçük Kaymaklı, dünkü çalışmasını Taksim Sahası’nda yaptı. Denenmek üzere adaya getirilen orta saha futbolcuları  Brezilyalı  Carlos Albeto Dos Santos, Nijeryalı Uche Odinba ile Kamerunlu forvet Mounet Pierre Aime de antrenmanda yer aldı

 

Necmi Belge

 

2003-2004 Sezonunda Küçük Kaymaklı’ya son Federasyon Kupası’nı kazandıran hoca olan Enver Sedat Simavi tam dokuz yıl sonra, K.Kaymaklı’da yeniden iş başı yaptı.

Bu bağlamda, geçtiğimiz hafta sahaya inen K.Kaymaklı, Enver Sedat Simavi nezaretinde çeşitli sahalarda yaptığı çalışmayı dün, ara bölgedeki Taksim Stadı’na taşıdı.

 

GENÇLER AĞIRLIKTA

Başkan Ali Başman’ın da önce hisar üstünde, sonra antreman sahasında izlediği antremana katılımın yüksek olduğu ve genç futbolcuların çokluğu dikkati çekti. Kaymaklı’nın denenmek üzere getirdiği üç yabancı futbolcu ile geçtiğimiz sezon K.Kaymaklı’da yer alan Debola’nın da antremana katıldığı gözlemlendi.

 

“TEK HEDEF ŞAMPİYONLUK”

Konu ile ilgili olarak, antreman öncesi YENİDÜZEN’e konuşan Teknik Direktör Enver Sedat Simavi, dokuz yıl aradan sonra K.Kaymaklı’ya dönmenin heyecanını yaşadığını söyledi.

Bu büyük takımın iki yıl önce de lig şampiyonu olduğunu anımsatan Sedat Simavi, bu nedenle görevinin çok zor olduğunu dile getirirken, K.Kaymaklı’da tek hedef olduğunu, onun da sadece şampiyonluk olduğunu vurguladı.

Şampiyon takımın hemen hemen çekirdeğini koruduklarını ifade eden Simavi, genç futbolculara olan ilgisi ve güveninden dolayı genç futbolcuları da antremana çağırdığını söyledi.

 

DOS SANTOS, ODİNBA VE AİME

Simavi, yabancı futbolcu konusunda, geçtiğimiz sezon başarılı bir performans sergileyen  Debola’nın , KKTC vatandaşı olan Jacques’in yanı sıra denenmek üzere orta saha futbolcuları  Brezilyalı  Carlos Albeto Dos Santos, Nijeryalı Uche Odinba ile Kamerunlu forvet Mounet Pierre Aime’yi antremana  davet ettiğini belirtti.

Cumartesi takıma Cooper testi uygulayacaklarını açıklayan Sedat 8 Ağustos 2012 Çarşamba günü hazırlık maçlarına başlayacaklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 568 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler