1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. FOREST SEZONU AÇTI
FOREST SEZONU AÇTI

FOREST SEZONU AÇTI

Süper Lig’in iddialı takımlarından Küçük Kaymaklı dün Atilli Topaloğlu Stadı’nda sezonu açtı. Stada gelmeden önce Kaymaklı Şehitler Anıt’ını ziyaret eden yönetici, teknik ekip ve futbolcular daha sonra sahada toplandı. Sahada kurban ke

A+A-

 

 

Süper Lig’in şampiyonluk adaylarından Küçük Kaymalı, yeni sezonu dün Atilla Topaloğlu Stadı’nda sezonu açtı. Antrenmandan önce kurban kesen yeşil-siyahlı ekipte her yaş grubundan takımların da açılışta yer aldığı gözlerden kaçmadı. Açılışta konuşan teknik direktör Enver Sedat Simavi ise kamp ve transferlerle ilgili bilgiler verdi

 

Çağan KUTGÜNER

 

Süper Lig’in iddialı takımlarından Küçük Kaymaklı dün Atilli Topaloğlu Stadı’nda sezonu açtı.

Stada gelmeden önce Kaymaklı Şehitler Anıt’ını ziyaret eden yönetici, teknik ekip ve futbolcular daha sonra sahada toplandı. Sahada kurban kesildikten sonra ise Küçük Kaymaklı yeni sezonun ilk antrenmanına başladı.

Yeşil-siyahlıların Ertaç’a karşılık kadrosuna kattığı yerli oyuncu statüsündeki Jacques da dünkü açılışta yer aldı.

 

“KAMP TÜRKİYE’DE OLACAK”

 

Önümüzdeki sezon hazırlıklarıyla ilgili bilgi veren teknik direktör Enver Sedat Simavi, 1-9 Eylül arasında Türkiye’de kamp yapacaklarını, ancak yerin henüz belli olmadığını söylerken, transferlerle ilgili de bilgi verdi.

Yerli oyuncu almayı düşünmediklerini söyleyen Simavi, “Yerli olarak Jacques’ı aldık, Ali Akbulut ve Taner Bingöllü gibi gençler de takıma geri katıldı” diyerek, yerli transferine noktayı koyduklarını ve ihtiyaç halinde gençleri değerlendireceğini belirtti.

 

SİMAVİ “DEBOLA GARANTİ DEĞİL”

 

Kadroda bulunacak olan bir Türkiyeli konusunda Bilal Ceylan’ın takımda kalacağını, yabancı transferde ise Türkiye’den gelecek olan 3 yabancı oyuncu olduğunu söyleyen Simavi, bu gelen 3 oyuncuyu deneyeceklerini ve Debola’yla birlikte bu oyunculardan iki tanesinin takıma katılacağını belirtirken, Debola’nın da yerinin de garanti olmadığını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 599 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler