1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. FOREST, QUİCKWİN İLE DEVAM
FOREST, QUİCKWİN İLE DEVAM

FOREST, QUİCKWİN İLE DEVAM

Geçtiğimiz sezonun Birinci (Süper) Lig şampiyonu K.Kaymaklı, bu sezon yine ana sponsorunu belirledi. 2010-2011 sezonunda da lig şampiyonu K.Kaymaklı’nın ana sponsoru olan Quickwin firması, 2011-2012 sezonunda da K.Kaymaklı’ya yine sponsor oldu

A+A-

 

 

Sponsorluk anlaşması, K.Kaymaklı Başkanı Ali Başman ile Quickwin Betting Direktörü Alkın Günbatı arasında Golden Tulip Otel’de imzalandı

 

 

 

 

Geçtiğimiz sezonun Birinci (Süper) Lig şampiyonu K.Kaymaklı, bu sezon yine ana sponsorunu belirledi. 2010-2011 sezonunda da lig şampiyonu K.Kaymaklı’nın ana sponsoru olan Quickwin firması, 2011-2012 sezonunda da K.Kaymaklı’ya yine sponsor oldu.

Bu sponsorluk, 2011-2012 sezonunda futbol dışında bir farkla da oluştu. Dünkü basın toplantısında açıklandığına göre Qucikwin, bu sezon Büyükler Basketbol Ligi’nde de mücadele edecek olan K.Kaymaklı Basketbol Takımı’na da sponsor oldu.

Bu bağlamda dün Golden Tulip Otel’de bir basın toplantısı düzenlendi. Basın toplantısına K.Kaymaklı Başkanı Ali Başman, Quickwin Direktörü Alkın Günbatı, K.Kaymaklı Basketbol Şubesi Başkanı Savaş Atakan, yöneticiler Ali Kamacı, Kemal Kavaz katıldı.

K:Kaymaklı’nın bu sezon giyeceği “Quickwin” yazılı formaları ise K.Kaymaklı kaptanı Ali Duvarcı ile basketçi Arda tanıttı.

 

300 BİN TL’LİK SPONSORLUK

Basın toplantısında ilk sözü K.Kaymaklı Başkanı Ali Başman aldı. Başkan Başman, geçtiğimiz sezon olduğu gibi Quickwin firmasının bu sezon da K.Kaymaklı’ya sponsor olduğunu dile getirirken, bir farkla bu sezon kendi söylemlerine göre son 24 saatte oluşan Büyük Erkekler Basketbol Takımı’na da sponsor olduğunu açıkladı.

Bu bağlamda, Quickwin Betting’e Kıbrıs Türk sporu adına teşekkür ettiğini belirten Başman, bu sponsorluğun, 200 bin TL’si futbol, 100 bin TL’si basketbol olmak üzere 300 bin TL olduğunu sözlerine ekledi.

 

HEM FUTBOLDA, HEM BASKETTE ŞAMPİYONLUK

Ali Başman’dan sonra söz alan Quickwin Betting Direktörü Alkın Günbatı, K.Kaymaklı gibi şampiyon bir takıma bir kez daha sponsor olmanın sevincini yaşadıklarını söyledi.

Quickwin Direktörü Alkın Günbatı, bu sezon ayrıca büyük erkek basketbol takımına da sponsor olduklarını, bu bağlamda K.Kaymaklı’dan hem futbolda, hem de basketbolda şampiyonluk beklediklerini sözlerine ekledi.

 

K.KAYMAKLI BASKETBOL TAKIMI KURULDU

Bundan tam 35 yıl önce kurulan ve sonradan kapatılan K.Kaymaklı Büyük Erkekler Basketbol Takımı yeniden kuruldu.

Konu ile ilgili olarak dün, Golden Tülip Otel’de düzenlenen basın toplantısında bir açıklama yapan K.Kaymaklı Basketbol Şubesi Sorumlusu Savaş Atakan, yıllar sonra liglerde iddialı bir şekilde mücadele edecek olan K.Kaymaklı basketbol takımının kurulduğunu açıkladı.

100 bin TL’lik bir bütçe ile kurulan takımın sponsorunun, futbol takımının sponsoru olduğu da belirtildi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1450 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler