1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. FIRAT GÖRNEÇ İLE YOL AYIRIMINDA
FIRAT GÖRNEÇ İLE YOL AYIRIMINDA

FIRAT GÖRNEÇ İLE YOL AYIRIMINDA

Başkan Halil Kasım daha güçlü bir kadro ile lige girmeye hazırlanırken, bazı futbolcular da takımdan ayrılmayı düşünüyor.

A+A-

 

 

Necmi Belge

 

Birinci Lig’in Beşparmaklar’daki temsilcilerinden Görneç bu sezon adeta yeniden oluşuyor.  Bu bağlamda, Başkan Halil Kasım daha güçlü bir kadro ile lige girmeye hazırlanırken, bazı futbolcular da takımdan ayrılmayı düşünüyor.

Yıllardır takımın kaptanlığını yürüten Fırat Kasım’ın Görneç ile yollarını ayırdı. Bu arada, Fırat ile bazı bölge ve başkent takımlarının görüştüğü öğrenilirken, durumun önümüzdeki  günlerde açıklık kazanacağı öğrenildi.

 

GÖKHAN MESARYA TAKIMLARININ GÖZDESİ

Geçtiğimiz sezon Serdarlı’nın  Süper Lig’e yükselmesinde önemli rol oynayan Gökhan Yenigün, kiralık olarak gittiği Serdarlı’dan Lapta’ya geri döndü.

Bonservisi Lapta’da olan Gökhan’ın Mesarya takımlarının peşinde olduğu örenildi.

Ancak önce, Lapta ile anlşama yollarını arayacağını açıklayan Gökhan’ın, Lapta ile anlaşamaması halinde, gelen teklifleri değerlendireceğini sözlerine ekledi.

 

İBRAHİM DÜZKAYA İLE YENİDEN GÖRÜŞÜYOR

Bu sezon, Süper Lig’den Birinci Lig’e düşen Düzkaya’da futbolcular İle tek tek görüşmeye başlandığı ifade edildi. Geçtiğimiz sezon, Düzkaya’da yer alan başarılı futbolcu İbrahim Öneral’ın Düzkaya’da kalmak istediği ve kulüp başkanı Mehmet Hulusioğlu ile yeniden masaya oturacağı öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 485 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler