1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. FİNALİN ADI DAÜ - VAKIFLAR
FİNALİN ADI DAÜ - VAKIFLAR

FİNALİN ADI DAÜ - VAKIFLAR

Voleybol Federasyonu tarafından her yıl Federasyon Kupası adı altında düzenlenen ancak bu yıl ismi değiştirilerek Rauf Raif Denktaş Kupası adı altında oynanan kupa mücadelesinde dün akşam büyük erkekler yarı final müsabakaları oynandı. Günün ilk karşılaş

A+A-

 

 

DAÜ – Y. Erenköy Bld: 3-0

Yer:Atatürk Spor Salonu

Hakemler: Haşmet Merter, Zafer Cahit

DAÜ: Kerem, Kemal, Ali Osman, Muzaffer, Kemal Şah, Hüseyin

Y.Erenköy Belediyesi: Fahri, Tugay Kızıl, Hami, Tugay, Mustafa, Mehmet Karakuş (Mehmet)

Setler: 3-0 DAÜ galip

 

Vakıflar – MAGEM: 3-1

Yer: Atatürk Spor Salonu

Hakemler: Sedat Kılıç, Haşmet Merter

Vakıflar: Devrim, Çağın, Uğur, Burçin, Sefa, Fuat (Hasan)

MAGEM: Ali, Özkan, Doruk, Münür, Davut, Erhan, Birkan

Setler: 25-21, 18-25, 25-21, 25-23

 

Voleybol Federasyonu tarafından her yıl Federasyon Kupası adı altında düzenlenen ancak bu yıl ismi değiştirilerek Rauf Raif Denktaş Kupası adı altında oynanan kupa mücadelesinde dün akşam büyük erkekler yarı final müsabakaları oynandı.

Günün ilk karşılaşması saat 18.30’da Atatürk Spor Salonu’nda Doğu Akdeniz Üniversitesi ile Yeni Erenköy Belediyesi arasında oynandı. Rakibi karşısında üstün bir oyun sergileyen Doğu Akdeniz Üniversitesi, oynanan 3 seti de kazanarak finale kalan ilk takım oldu.

 

İKİNCİ FİNALİST VAKIFLAR

Gecenin ikinci karşılaşması MAGEM ile Vakıflar arasında oynandı. İlk sette Vakıflar rakibine 25-21’lik üstünlük kurarak 1-0 öne geçti ardından 25-18 ile MAGEM maça eşitlik getirdi. Son iki seti 25-21 ve 25-23 alan Vakıflar finale kalan ikinci ekip oldu.

 

FİNALLER CUMA GÜNÜ

Rauf Raif Denktaş Kupası final karşılaşmaları Cuma günü Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak. Gecenin ilk karşılaşması saat 18.00’de Yakın Doğu Üniversitesi ile MAGEM büyük bayanları arasında oynanacak. Bu karşılaşmanın ardından saat 19.30’da büyük erkekler finalinde DAÜ ile Vakıflar karşı karşıya gelecek.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 816 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler