1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. FİLEDE KUPA HEYECANI CUMA GÜNÜ BAŞLIYOR
FİLEDE KUPA HEYECANI CUMA GÜNÜ BAŞLIYOR

FİLEDE KUPA HEYECANI CUMA GÜNÜ BAŞLIYOR

Voleybol büyüklerde klasman müsabakaları tamamlanmasının ardından gözler 3 Şubat Cuma akşamı başlayacak olan Rauf R.Denktaş Kupası’na çevrildi.

A+A-

 

 

 

Voleybol büyüklerde klasman müsabakaları tamamlanmasının ardından gözler 3 Şubat Cuma akşamı başlayacak olan Rauf R.Denktaş Kupası’na çevrildi. Voleybol Federasyonu daha önce almış olduğu kararla 3-7-10 Şubat tarihlerinde oynanacak olan Federasyon Kupası’nın ismini değiştirerek, Rauf R.Denktaş  Kupası yapmıştı. Merhum Kurucu Cunhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş anısına düzenlenecek olan bu organizasyonda açılış müsabakası Vakıflar ile Magem bayan takımları arasında oynanacak. Müsabaka saat 19.00 da Atatürk Spor Salonu’nda başlayacak.

Rauf. R.Denktaş Kupasında 7 Şubat Tarihinde Erkeklerde DAÜ - Y.Erenköy Belediyesi, Magem - Vakıflar Yarı Final müsabakalarında karşı karşıya gelecek.. Bu müsabakalar sonucunda galip gelen takımlar 10 Şubat tarihnde oynanacak olan bayanlar ve erkekler finalini oynama hakkı elde edecek. Bayanlarda Vakıflar –Magem karşılaşmasının galibi fianlde YDÜ’nin rakibi olacak.

 

Rauf R.Denktaş Kupası Müsabaka Programı

Yarı Final Maçları

Cuma

Atatürk Spor Salonu: MAGEM – Vakıflar (19.00) B.Bayan

 

7 Şubat Salı

Atatürk Spor Salonu: DAÜ – Y.Erenköy Belediyesi (18.30) B.Erkek

Atatürk Spor Salonu: MAGEM – Vakıflar (20.00) B.Erkek

 

Finaller

10 Şubat Cuma

Atatürk Spor Salonu: Bayanlar Finali (18.00)

Atatürk Spor Salonu: Erkekler Finali (19.30)

 

YILDIZLAR FİNAL SERİSİ 17 ŞUBATTA

Voleybolda yıldızlar final serisi programı belli oldu. Programa göre final serisi ilk müsabakaları 17 Şubat, ikinci müsabakalar 21 Şubat ve gerek olması halinde 3’üncü maçlar 28 Şubat tarihlerinde oynanacak. Yıldızlarda klasman maçları sonucunda ilk iki sırayı alan takımlar final serisinde oynama hakkını elde edecekeler. Erkeklerde klasmanı 1’nci sırada tamamlayan Yeni Erenköy Belediyesi ile 2’nci sırayı elde eden MVİK fianl oynama hakkını elde ettiler. Kızlarda ise klasman maçlarının tamamlanmasına 2 hafta kala DAÜ klasmanı 1’nci sırada bitirmeyi garantilerken, Magem ile Yeni Erenköy Belediyesi arasında oynanacak olan karşılaşmadan galip ayrılan taraf klasman ikinciliğini elde ederek final oynama hakkını elde edecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 772 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler