1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. FİLEDE AYIN BAŞARILILARI KOVANCI VE TAŞKIRAN
FİLEDE AYIN BAŞARILILARI KOVANCI VE TAŞKIRAN

FİLEDE AYIN BAŞARILILARI KOVANCI VE TAŞKIRAN

KKTC Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen Asisc Ayın Voleybol Ödülleri Asisc Lefkoşa Mağazasında düzenlenen törenle verildi.

A+A-

 

 

KKTC Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen Asisc Ayın Voleybol Ödülleri  Asisc Lefkoşa Mağazasında düzenlenen törenle verildi. Voleybol Federasyonu ile Asisc KKTC Temsilcisi Tamer Işıksel arasında yapılan protoklün ilk ödülleri sahiplerini buldu.

İlk kez 1’nci Rauf Raif Denktaş Kupası’nda gerçekleştirilen uygulma sonucunda erkeklerde İsmail Kovancı, bayanlarda Çiğdem Taşkıran, ortaya koymuş oldukları performans ve takımlarının şampiyonluğunda yaptıkları katkı ile Asics Ayın Voleybol Ödüllerinin sahibi oldular.

Düzenlenen törende sporculara plaket ödüllerini Volebol Federasyonu Başkanı Enver Kaya ve Asbaşkan Hasan Zabitoğlu takdim ederken, Asisc ödülleri Tamer Işıksel tarafından sporculara takdim edildi.

Ödülü kazanan sporcular bu uygulmadan son derece memnun olduklarını vurgularken, bu tarz ödüllenirmelerin motivasyonu artırıcı bir uygulama olduğunu ve bu düşünceyi hayata geçirnelere teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

Tamer Işıksel  “Sporcularımıza bu yönde bir katkı koymaktan mutluyuz. Başarılı sporcuların desteklenmesi ülke sporu adına önemli bir unsurdur. Bu ay, Asics Ayın Voleybol Ödüllerine layık görülen  İsmail Kovancı ve Çiğdem Taşkıran’ı tebrik eder  başarılarının devamını dilerim.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 655 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler