1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'FESTİVAL' BAŞLIYOR
FESTİVAL BAŞLIYOR

'FESTİVAL' BAŞLIYOR

Bu yıl 16.’sı düzenlenen Uluslararası Mağusa Kültür-Sanat Festivali, yarın akşam Levent Yüksel konseri ile başlıyor.

A+A-

 

 

 

Gazimağusa Belediyesi’nin bu yıl 16.’sını düzenlediği Uluslararası Mağusa Kültür-Sanat Festivali, yarın akşam Levent Yüksel konseri ile başlıyor.

 

Festivalin açılışını yapacak Levent Yüksel, tarihi mekan Salamis Antik Tiyatro’da saat 21:00’da sahne alacak.

 

Bu yıl 21 Haziran ile 11 Temmuz arasında yapılacak 16. Uluslararası Mağusa Kültür-Sanat Festivali’nin programında, 25 Haziran’da İstanbul Şehir Tiyatroları’nın Arka Bahçe oyunu, 27 Haziran’da Apocalyptica konseri, 28 Haziran’da Sıla 4 konseri, 3 Temmuz’da Cyprus Jazz Band konseri, 5 Temmuz’da BKM Mutfak oyuncularının Çok Güzel Hareketler Bunlar oyunu, 6 Temmuz’da Aziza Mustafa Zadeh Trio konseri, 9 Temmuz’da Pagagnini konseri, ve final gecesi olan 11 Temmuz’da ise Flamenko’nun prensleri Los Vivancos’un dans gösterisi yer alacak.

 

Sanatla tarihin iç içe olduğu Salamis Antik Tiyatro’da gerçekleşecek festival etkinliklerinin tümü saat 21.00’da başlayacak. 

 

16. Uluslararası Mağusa Kültür Sanat Festivali’nin bilet fiyatları, Çok Güzel Hareketler Bunlar ve  Apocalyptica 30 TL; Sıla 4 ve Cyprus Jazz Band 10 TL; Levent Yüksel , İstanbul Şehir Tiyatroları , Aziza Mustafa Zadeh Trio, Pagagnini ve Los Vivancos 20 TL olarak belirlendi.

 

Tüm etkinlikleri izlemek isteyenler 100 TL fiyatla satışa sunulan kombine bilet alabilecek.

 

Etkinlik biletlerinin, Lefkoşa, Mağusa ve Girne Deniz Plazalardan ve Gazimağusa Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi’nden alınabileceği, ayrıca  Festival hakkında Gazimağusa Belediye Halkla İlişkiler Birimi’nin 366 09 54 numaralı telefonu ve http://www.magusa.org/festival isimli web sayfasından daha fazla bilgi edinilebileceği de belirtildi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 639 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler