1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. FERİDUN BEKLEMEDE, MUSA ZOR
FERİDUN BEKLEMEDE, MUSA ZOR

FERİDUN BEKLEMEDE, MUSA ZOR

Ara transferde kadrosunu güçlendirmek isteyen Çetinkaya, Lefke’nin TC’li oyuncusu Feridun Sungur’u istiyor. Orta sahasına takviye yapmak isteyen Çetinkaya bu oyuncuyu isterken, oyuncunun tatil için Trabzon’da bulunması ve hafta içi

A+A-

 

 

Ara transferde kadrosunu güçlendirmek isteyen Çetinkaya, Lefke’nin TC’li oyuncusu Feridun Sungur’u istiyor. Orta sahasına takviye yapmak isteyen Çetinkaya bu oyuncuyu isterken, oyuncunun tatil için Trabzon’da bulunması ve hafta içinde adaya dönecek olması sonrası transferin zaman alacağını gösteriyor. Öte yandan Yenicami’de satış listesine konulan Musa Şanlıer’in adı Çetinkaya ile anılmıştı. Yenicami’nin bu oyuncu için yüksek bir rakam istemesi ve Çetinkaya’nın Musa’ya karşılık takas için oyuncu kullanmamak istemesi sonrası sonrası transfer görüşmelerinin tıkandığı öğrenildi.

 

ALİ ÖZBAHAR MORMENEKŞE’YE DOĞRU

Vatani görevini Mağusa Bölgesi’nde yapan Lefke futbolcusu Ali Özbahar’ı Mormenekşe istiyor. Birinci Lig’de ilk devreyi averajla ikinci sırada tamamlayan Mormenekşe bu futbolcuyu sezon sonuna kadar kiralık olarak kadrosuna dahil etmek için çalışmalara başladığı öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1108 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler