1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. FERDA İLE DEVAM
FERDA İLE DEVAM

FERDA İLE DEVAM

Cihangir, geçtiğimiz sezon kadrosunda TC kontenjanında bulundurduğu Ferda Uygun ile yeniden anlaşma sağlandı

A+A-

 

 

 

 

Telsim Süper Lig’in başarılı takımlarından Cihangir geçtiğimiz sezon kadroda yer alan futbolcusu Ferda ile anlaştı ve TC kontenjan hakkını yine bu futbolcudan yana kullandı.

Cihangir kulübü başkanı Aytaç Karavezirler ve teknik direktör Fırat Canova tarfından daha önce basına verilen bilgiler doğrultusunda bu sezon sadece TC ve 2 yabancı kontenjan haklarını kullanarak transfer yapılacağını belirten Cihangir kulübü yetkilileri, ilk transferlerini eski futbolcuları Ferda ile anlaşarak gerçekleştirdi. Geçtiğimiz sezon takımda TC kontenjanından oynayan ve oldukça başarılı maçlar çıkaran Ferda, yeniden Cihangir takımının tercihi oldu.

 

İKİ AFGAN, BİR KAMERUNLU DENENECEK

Takıma alınacak yabancı futbolcularla ilgili olarak da bilgi veren Cihangir kulübü başkanı Aytaç Karavezirler önümüzdeki hafta içerisinde İngiltere’den Afgan kökenli 2 futbolcu ile 1 Kamerunlu futbolcuyu denenmek üzere adamıza getireceklerini belirtti.

Karavezirler mevcut kadrodan hiçbir futbolcuyu satmak istemediklerini ancak kaptan Ersin’in Değirmenlik, Nasuh’un ise Küçük Kaymaklı ile görüştüğünü ve bu futbolcuların belirlenen bonservis ücretini getirmeleri halinde satılabileceğini söyledi. Cihangir Futbol takımı yeni sezonu 24 Temmuz tarihinde açacak.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 502 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler