1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. FAYE VE EVREN, BAĞCIL YOLUNDA
FAYE VE EVREN, BAĞCIL YOLUNDA

FAYE VE EVREN, BAĞCIL YOLUNDA

Bu sezon güçlü bir kadro kurmak için çalışmalarına devam eden Bostancı Bağcıl, transfer çalışmalarını sürdürüyor. Bu bağlamda geçtiğimiz sezon bir alt lige düşen Gönyeli’den İbrahim Faye ve Evren Gayır’ı kiralık olarak kadrosuna katmak isteyen

A+A-

 

 

Geçtiğimiz sezon bir alt lige düşen Gönyeli’de oynadıkları futbol ile dikkat çeken yabancı oyuncular İbrahim Faye ve Evren Gayır’ı Bostancı Bağcıl’ın kiralık olarak kadrosuna katmak istediği öğrenildi. Gönyeli yönetiminin iki oyuncu için kiralama bedeli olarak 20 bin TL talep etmesi sonrası Bağcıl bu teklifi değerlendirmeye aldı

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Bu sezon güçlü bir kadro kurmak için çalışmalarına devam eden Bostancı Bağcıl, transfer çalışmalarını sürdürüyor. Bu bağlamda geçtiğimiz sezon bir alt lige düşen Gönyeli’den İbrahim Faye ve Evren Gayır’ı kiralık olarak kadrosuna katmak isteyen Bağcıl, kırmızı beyazlı takım ile bu oyuncular hakkında girişimlerini sürdürdüğü öğrenildi.

Bostancı Bağcıl’ın ilk etapta her oyuncu için kiralama bedeli olarak 3’er bin sterlin önerdiği ancak Gönyeli’nin bu rakamları az bulduğu öğrenildi. Faye ve Gayır’ı kadrosuna dahil etmekte ısrarcı olan Bostancı Bağcıl’a Gönyeli’nin her iki oyuncunun kiralık transferi için önerdiği rakamın 20 bin TL olduğu ve Güzelyurt temsilcisinin bu teklifi değerlendirmeye aldığı öğrenildi.

 

SERDARLI İSTEDİ, OLMADI

Geçtiğimiz sezon takım olarak iyi bir performans sergileyemeyen Gönyeli’de göze çarpan isimler olarak dikkat çeken İbrahim Faye ve Evren Gayır’ı bu sezon tarihinde ilk kez Süper Lig’de mücadele edecek olan Serdarlı’nın da bonservisli olarak transfer etmek istediği öğrenildi. Her iki oyuncu için Gönyeli’nin transfer bedeli olarak 50 bin TL istediği, bu rakamın Serdarlı için fazla olmasından dolayı tranferin gerçekleşmediği öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 636 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler