1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. FAST BREAK’İN KADROSU ŞEKİLLENDİ
FAST BREAK’İN KADROSU ŞEKİLLENDİ

FAST BREAK’İN KADROSU ŞEKİLLENDİ

Türkiye Erkekler Bölgesel Ligi’nde KKTC’yi temsil eden Fast Break Basketbol Takımı’nın kadrosu belirlendi. Basketbol Federasyonu Asbaşkanı Ertuğ Nasıroğlu’ndan alınan bilgiye göre, bu yıl karmamızın baş antrenörlüğünü yapacak olan

A+A-

 

 

 

Türkiye Erkekler Bölgesel Ligi’nde KKTC’yi temsil eden Fast Break Basketbol Takımı’nın kadrosu belirlendi. Basketbol Federasyonu Asbaşkanı Ertuğ Nasıroğlu’ndan alınan bilgiye göre, bu yıl karmamızın baş antrenörlüğünü yapacak olan Ahmet Gürel Alp ve yardımcısı Ayhan Birsel yapılan idmanlar sonunda kadroyu şekillendirdi.

23 Ekim 2011 Pazar günü Çankırı’da ilk maçına çıkacak olan Fast Break’te hedef galibiyet. Ertuğ Nasıroğlu, “Ülkemizde bulunan en üst düzey oyuncuları hocalarımız kendilerine göre seçti. Geçtiğimiz yıl elde ettiğimiz bir başarı var. Amacımız bu başarının üstüne çıkmaktır” dedi.

Ankara bölgesi takımlarının mücadele ettiği 6. grupta yer alan Fast Break burada 7 takımla mücadele edecek. Ahmet Gürel Alp ve Ayhan Birsel tarafından Fast Break takımında yer alacak oyuncular şöyle:

Halil Kutruza, Ali Yalkın (Gönyeli), Erman Altaş, Kemal Taşcı, Andım Eryılmaz, Fehmi İpar, Güntaç Arman, Kenan Güvensoy (Koopspor), Doğukan Demirman, Özer Başsezgin, Cemal Alpcan, Nevzat Nasıroğlu ve Alper Yakupoğlu (YDÜ), Adnan Naneci ve Erdal Özirfanoğlu (YAK), Arda Ustaoğlu (Kaymaklı), Ali Debeş (DAÜ).

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1487 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler