1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. FALYALI YARGIYA BAŞVURUYOR
FALYALI YARGIYA BAŞVURUYOR

FALYALI YARGIYA BAŞVURUYOR

İşadamı Halil Falyalı, CTP Girne Milletvekili Ömer Kalyoncu’nun bugün Cumhuriyet Meclisi’nde yaptığı konuşmasındaki iddiaları karşısında yargıya başvuracağını açıkladı ve Kalyoncu’yu iddialarını yargı önünde ispatlamaya davet etti. Faly

A+A-

 

 

İşadamı Halil Falyalı, CTP Girne Milletvekili Ömer Kalyoncu’nun bugün Cumhuriyet Meclisi’nde yaptığı konuşmasındaki iddiaları karşısında yargıya başvuracağını açıkladı ve Kalyoncu’yu iddialarını yargı önünde ispatlamaya davet etti.

Falyalı yazılı açıklamasında, Meclisteki ilk konuşması sonrasında Sayın Kalyoncu’yu telefonla aradım ancak yanıt vermedi. Daha sonra kendisi geri aradığında “siyasi kişilik olmadığı halde, Meclis kürsüsünden ismimin zikredildiği şekli ile ailemi çok üzdüğünü, kendisinin de baba olduğunu, bu ifadelerin ayıp ve günah olduğunu” söylediğini bildirdi.

Kalyoncu’nun kendisine, “Hedefim sen değilsin” diyerek konuşmayı sonlandırdığını belirten Halil Falyalı, bugün mecliste bu konuşmayı “tehdit” diye değerlendirmesinin, “önceden kurgulanan, iyi niyetten yoksun ve başka amaçlar taşıyan bir senaryodan başka bir şey olmadığını” iddia etti.

Halil Falyalı, Kalyoncu’yu gündem yaratmak için kendisini kamuoyu önüne atmakla da suçladı ve spor kulüplerinin başkanlarını seçmedeki tercihlerini beğenip beğenmeme hakkının olmadığını belirtti.

 

Bu haber toplam 2131 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler