1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. FALYALI, DERVİŞ’İN LİSANSINI RAFA KALDIRDI
FALYALI, DERVİŞ’İN LİSANSINI RAFA KALDIRDI

FALYALI, DERVİŞ’İN LİSANSINI RAFA KALDIRDI

Futbol Federasyonu Olağan Mali Genel Kurulu sonrası spor yazarları ile bir araya gelen Mağusa Türk Gücü (MTG) Kulüp Başkanı Halil Falyalı, futbolcusu Derviş Kolcu için çarpıcı açıklamalarda bulundu. Halil Falyalı, Derviş Kolcu’nun çok büyük bir fut

A+A-

 

 

Mağusa Türk Gücü Kulübü Başkanı Halil Falyalı, futbolcusu Derviş Kolcu’nun kendilerinin dışında işler yaptığı için “Bugünden itibaren ne satarım, ne de futbol oynatırım” açıklamasında bulundu

 

Hüseyin KIRAL

 

Futbol Federasyonu Olağan Mali Genel Kurulu sonrası spor yazarları ile bir araya gelen Mağusa Türk Gücü (MTG) Kulüp Başkanı Halil Falyalı, futbolcusu Derviş Kolcu için çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Halil Falyalı, Derviş Kolcu’nun çok büyük bir futbolcu olduğunu belirtirken, geçtiğimiz sezon büyük paralar karşılığı MTG’ye transfer ettiğinin altını çizdi.

Falyalı, futbolcuları Derviş Kolcu’nun kendilerinden habersiz, başka kulüplere transfer olmak için görüşmeler yaptığından dolayı bu dakikadan sonra Derviş’in transferine sıcak bakmadıklarını açıkladı.

 

1 MİLYON 900 BİN TL

 

MTG Kulüp Başkanı Halil Falyalı, geçtiğimiz sezon kulüp olarak 1 milyon 900 bin TL para harcadıklarını, bugün itibarı ile hiçbir futbolcunun geçmiş sezonla ilgili kulüpten alacağı olmadığını açıkladı.

Falyalı, ancak Derviş Kolcu’nun kendilerinden habersiz işler yaptığı için bugünden itibaren satmama ve bonservisi MTG’de olduğu süre içerisinde de futbol oynatmama kararı aldığını belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 584 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler