1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. FACEBOOK BAŞINA BELA AÇTI
FACEBOOK BAŞINA BELA AÇTI

FACEBOOK BAŞINA BELA AÇTI

Dörtyol ve Korkuteli'nde baş harfleri E.E olan 15 yaşındaki kızla cinsi münasebette bulunan 31 yaşındaki otobüs şoförü Erhan Özoğul, tutuklanarak dün Gazimağusa Kaza Mahkemesi'ne çıkarıldı. "Vahim zarar", "13 yaşından büyük 16 yaşından küçük kızla cinsi m

A+A-

 

 

 

15 yaşındaki kızla cinsel münasebette bulunan Erhan Özoğul tutuklanarak Gazimağusa Kaza Mahkemesi'ne çıkarıldı...

 

 

Dörtyol ve Korkuteli'nde baş harfleri E.E olan 15 yaşındaki kızla cinsi münasebette bulunan 31 yaşındaki otobüs şoförü Erhan Özoğul, tutuklanarak dün Gazimağusa Kaza Mahkemesi'ne çıkarıldı. "Vahim zarar", "13 yaşından büyük 16 yaşından küçük kızla cinsi münasebette bulunma", "13 yaşından büyük 16 yaşından küçük kızı ailesinin rızası hilafına alıkoyma" suçlarından mahkemeye çıkarılan zanlı Özoğul poliste 1 gün süreyle tutuklu kalacak. zanlı Özoğul bugün yeniden mahkeme huzuruna çıkarılacak.

 

AYNİ OLAY İKİ KEZ TEKRARLANDI...

Olayın tahkikat memuru Uğur Sevinç, zanlı Erhan Özoğul'un 15-16 Ocak 2012 ile 18 Nisan 2012 tarihleri arasında Korkuteli ve Dörtyol'da baş harfleri E.E olan 15 yaşındaki kızla cinsi münasebette bulunduğunu açıkladı. Meselenin polise 18 Nisan tarihinde intikal ettiğini belirten Sevinç, söz konusu olayın 2 kez tekrarladığını ve kızın ailesinin bu olaydan haberdar olup çok tepkili olduklarını açıkladı. Mesele ile ilgili olarak yürütülen tahkikatın yeni başladığını belirten Sevinç, zanlının 1 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.

 

ZANLI: "BANA YAŞININ BÜYÜK OLDUĞUNU SÖYLEDİ..."

Mahkemede söz alan zanlı Erhan Özoğul, kendisini savundu. Özoğul "En başta bana yaşının büyük olduğunu söyledi. Önce telefonda sonra da Facebook'ta tanıştık. Gerçek yaşını öğrenince bırakmak istedim ama bana intihar edeceğini söyledi. Bırakamadım. Sevdim" dedi.

 

BUGÜN YENİDEN MAHKEMEYE ÇIKARILACAK...

Gazimağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Hale Ahmet Raşit, zanlı Erhan Özoğul'un 1 gün süreyle poliste tutuklu kalmasına emir verdi. Zanlı bugün yeniden mahkeme huzuruna çıkarılacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1470 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler