1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Faaliyet yok, ziyaret var
Faaliyet yok, ziyaret var

Faaliyet yok, ziyaret var

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Cemal Bulutoğluları Atıcılık Federasyonu Başkanı Atilla Mahmutoğlu ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Kabul öncesinde federasyon yetkilileri Başkan Bulutoğluları’na yaptığı katkılar nedeni ile bir plaket takdim e

A+A-

 

 

Sırbistan’da yapılacak Uluslararası Avrupa Şampiyonası’na katılacaklarını söyleyen Mahmutoğlu, Bulutoğluları  gibi değerli kişilerin destek vermesinin başarıyı getireceğini vurguladı.

 

 

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Cemal Bulutoğluları Atıcılık Federasyonu Başkanı Atilla Mahmutoğlu ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Kabul öncesinde federasyon yetkilileri Başkan Bulutoğluları’na yaptığı katkılar nedeni ile bir plaket takdim etti.

Kabulde Bulutoğluları’na federasyonun yurtiçi ve yurt dışındaki faaliyetleri ile ilgili bilgiler verilirken, Başkan Mahmutoğlu, Bulutoğluları’na spora verdiği emek ve hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Mahmutoğlu, Bulutoğluları’nın verdiği destek ve motivasyonla bu yıl 3. yapılan LTB Trap- Skeet Federasyon Kupası’nı başarıyla tamamladıklarını belirtti. Sırbistan’da yapılacak Uluslararası Avrupa Şampiyonası’na katılacaklarını söyleyen Mahmutoğlu, Bulutoğluları  gibi değerli kişilerin destek vermesinin başarıyı getireceğini vurguladı.

 

BULUTOĞLULARI: ATICILARIMIZIN BAŞARISI BENİ SEVİNDİRİYOR

LTB Başkanı Bulutoğluları ise, federasyon yetkililerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek, bütün gayesinin, yapılan katkılarla sporcuların KKTC’yi yurt dışında temsil etmeleri olduğunu söyledi. Sporcuların başarılarının kendisini sevindirdiğini vurgulayan Bulutoğluları  gençlerin yurtdışında aldığı başarıların da kendisi için ayrı bir önem taşıdığını ifade etti. Bulutoğluları, atcılık alanında kazanılan başarıların federasyonun doğru işler yaptığının bir göstergesi olduğunu ve LTB olarak katkı koymaya devam edeceğini de sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 479 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler