1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Ezgi Mola’ya yoğun ilgi…
Ezgi Mola’ya yoğun ilgi…

Ezgi Mola’ya yoğun ilgi…

Lefke Avrupa Üniversitesi Bahar Söyleşileri kapsamında ünlü oyuncu Ezgi Mola LAÜ’nün konuğu oldu.

A+A-

 

 

Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Bahar Söyleşileri kapsamında ünlü oyuncu Ezgi Mola LAÜ’nün konuğu oldu.

Yoğun bir ilgi gören söyleşi programında başarılı bir oyuncu olmanın yanında, son derece sempatik, eğlenceli ve doğallığı ile tanınan Ezgi Mola, “Gelen herkese teşekkür ediyorum, çok mutlu oldum. Hep gülen yüzler görüyorum, tatlı insanlarla karşılaşıyorum, bu benim için çok değerli. LAÜ’nün çok güzel bir enerjisi var” dedi.

 

Mola: “Oyunculuktan o kadar çok keyif alıyorum ki, bu işi yaparken çok heyecanlanıyorum”

“Ben hiç bir zaman oyunculuğun maddi kısmını düşünmedim. Oyunculuktan o kadar çok keyif alıyorum ki, bu işi yaparken çok heyecanlanıyorum. Keşfedilebilmek için; yaptığın işe inanmak, saygı duymak, yaptığın işte iyi olmak ve dünyayı takip etmek gerekiyor, ben hep buna inanıyorum. Bunları yaptıktan sonra sonucunu hep birlikte görelim” diyen Mola, hiçbir zaman daha fazla göze girebilmek için kendini göstermeye çalışmadığını, birileri kendini gösteriyorsa bile kendisinin yanlış anlaşılmamak için geride durduğunu ifade etti. Oyunculuğu çok sevdiğini, farklı insanları oynayabilmenin kendisini hep heyecanlandırdığını söyleyen Mola, “O yüzden sevdiğiniz işi yapın, işten kaçmayın, yaptığınız işin iyisini yapın, sizi muhakkak görürler” diyerek öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

Söyleşinin sonunda, Öğrenci Dekanı Özgür Yılmabaşar tarafından Mola’ya Kıbrıs kültürünü yansıtan hatıra plaketi takdim edildi. 

Bu haber toplam 1134 defa okunmuştur
Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler