1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. EVREN’E 'SÜPER' İLGİ
EVREN’E SÜPER İLGİ

EVREN’E 'SÜPER' İLGİ

Futbol kulüplerimiz transfer sezonunun başlaması ile birlikte takımlarını güçlendirebilmek amacıyla futbolcularla görüşmelere devam ediyor

A+A-

 

 

Gönyeli’nin geçtiğimiz sezon küme düşmesi ve kadrosunda yabancı oyuncu bulunduramayacak olmasının ardından takım kaptanlığı da yapan Evren Gayır’a Süper Lig kulüplerinin ilgisi artıyor

 

Futbol kulüplerimiz transfer sezonunun başlaması ile birlikte takımlarını güçlendirebilmek amacıyla futbolcularla görüşmelere devam ediyor.

Beşiktaş kulübünün alt yapısında 11 yıl futbol oynadıktan sonra 1 yıl da A takım kadrosuna dahil edilen Evren Gayır, daha sonra sırası ile İstanbul Büyükşehir Belediye, Uşak Spor ve Mersin İdman Yurdu’nda futbol oynadı. Buradan ülkemiz takımlarından Yeni Boğaziçi’ne gelen Evren daha sonra Gönyeli’ye transfer oldu ve bu takımın kaptanlığını da yapmaya başladı. Gönyeli’nin geçtiğimiz sezon küme düşmesi ve bu takımın TC kontenjanı bulunmaması ile serbest kalan Evren Süper Lig takımlarının ilgi alanına girdi.

Futbol hayatına ülkemizde devam etme amacında olan Evren, Serdarlı ile Lefke takımlarının kendisi ile ilgilendiğini ve bu takımlarla görüştüğünü söyledi ancak şu ana kadar herhangi bir kulüple henüz tam olarak anlaşma sağlayamadı.

Bilindiği gibi Bostancı Bağcıl da bu futbolcu ile ilgilenmiş ancak yapılan görüşmeler sonrasında anlaşma sağlanamamıştı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 544 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler