1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ESENYEL BİLGİ VERDİ
ESENYEL BİLGİ VERDİ

ESENYEL BİLGİ VERDİ

Yönetim kurulu toplantısına ilk kez katılan Binatlı’nın basın ve halkla ilişkilerden sorumlu kadın yöneticisi Çilem Esenyel basına bilgi verdi.

A+A-

 

 

 

Telsim Birinci Ligi ekiplerinden Binatlı’da kadın yöneticiler iş başı yaptı. Yönetim kurulu toplantısına ilk kez katılan Binatlı’nın basın ve halkla ilişkilerden sorumlu kadın yöneticisi Çilem Esenyel basına bilgi verdi.

Yeni yönetimle birlikte ilk olarak antrenör sorununu çözen Binatlı takımın başına Şenol Canbolat, genç takımın başına Kamil Karamanoğlu ve alt yapının başına da Kamil Özinal’ı getirdi. Binatlı’da şimdiki hedefin takımın ihtiyacı olan mevkilerine transfer yapmak olduğunu söyleyen Çilem Esenyel, yapacakları birkaç isabetli transfer ile Binatlı’nın 2012 – 2013 sezonuna daha güçlü gireceğini belirtti.

Binatlı’nın geçmişten beri alt yapıya çok önem verdiğini ve bu takımdan yetişen birçok futbolcunun önemli takımlarda başarı ile futbol hayatlarını devam ettirdiklerini söyleyen Esenyel “Biz yeni yönetim olarak alt yapıya geçmişten de daha fazla önem verip daha çok yeteneği ülkemiz futboluna kazandıracağız” şeklinde konuştu.

Esenyel, kendilerinin bilgisi dışında zaman zaman basında çıkan asılsız haberlerden dolayı yönetim olarak rahatsızlık duyduklarına da belirtti ve “Basın bizden herhangi bir bilgi isterse biz bu bilgileri basınla paylaşmaya hazırız” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 538 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler