1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ESENTEPE ŞAMPİYONAYA KATILAMADI
ESENTEPE ŞAMPİYONAYA KATILAMADI

ESENTEPE ŞAMPİYONAYA KATILAMADI

Hentbol Genç Bayanlar Ligi’nde şampiyon olan Esentepe Genç Bayan Hentbolcuları 4-7 mayıs tarihleri arasında Sakarya’da düzenlenecek olan bölge şampiyonasına katılmak için uzun bir süredir çalışmalarını sürdürmesine rağmen bütün bir sezonun eme

A+A-

 

 

 

Hentbol Genç Bayanlar Ligi’nde şampiyon olan Esentepe Genç Bayan Hentbolcuları 4-7 mayıs tarihleri arasında Sakarya’da düzenlenecek olan bölge şampiyonasına katılmak için uzun bir süredir çalışmalarını sürdürmesine rağmen bütün bir sezonun emeğinin karşılığını alacakları bu etkinliğe katılamadılar. Esentepe Genç Bayanları, Hentbol Federasyonu ve Spor Dairesi’nin kendilerine maddi imkansızlıklardan dolayı Türkiye’ye gönderilemeyeceğini söylemesi üzerine hayal kırıklığına uğradılar.

 

ÖNÜMÜZDEKİ YIL CEZALI DURUMA DÜŞÜLECEK

 

Konaklama ücretinin bulunan sponsorluklarla kulüp tarafından karşılanacak olmasına rağmen diğer masrafların Hentbol Federasyonu ve Spor Dairesi tarafından karşılanamayacak olması, Esentepe’nin şampiyonaya katılamaması ile beraberinde bir takım sorunları da getiriyor. Bu şampiyonaya Esentepe’nin gönderilmemesinden dolayı önümüzdeki yıl cezalı duruma düşülecek ve bu turnuvaya katılım olamayacak. Yaşanan bu gelişmelerin ardından Esentepe’nin bu duruma tepkili olduğu öğrenildi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 564 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler