1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ‘ESAS HEDEFİMİZE DÖNDÜK’
‘ESAS HEDEFİMİZE DÖNDÜK’

‘ESAS HEDEFİMİZE DÖNDÜK’

Bu sezon yükseldiği Telsim Süper Ligi’nde şampiyonluğu hedefleyen Yenicami geçtiğimiz hafta sonunda beklenmedik bir şekilde Mormenekşe karşısında Federasyon Kupası’ndan elenince, tüm konsantrasyonunu lig şampiyonluğuna verdi. KARAYEL: R

A+A-

 

 

Daikin Kıbrıs Kupası’nda Birinci Lig ekiplerinden Mormenekşe’ye elenen Yenicami lige odaklandı. Teknik Direktör İltaç Karayel “Esas hedefimiz olan lige döndük” derken ikinci devrenin ilk maçında karşılaşacakları rakipleri hakkında “Gönyeli hafife alınmayacak bir ekip” dedi

 

Necmi Belge

 

Bu sezon yükseldiği Telsim Süper Ligi’nde şampiyonluğu hedefleyen Yenicami geçtiğimiz hafta sonunda beklenmedik bir şekilde Mormenekşe karşısında Federasyon Kupası’ndan elenince, tüm konsantrasyonunu lig şampiyonluğuna verdi.

 

KARAYEL: “İYİ KONSANTRE OLAMADIK VE ELENDİK”

 

Bu bağlamda, YENİDÜZEN’e konuşan Yenicami Teknik Direktörü İltaç Karayel, beklenmedik bir şekilde Federasyon Kupasından elendiklerini dile getirdi. Bu elenmenin tek nedeninin, futbolcularının Mormenekşe karşılaşmasına konsantre olamaması olduğunu ifade eden Karayel, bu saatten sonra tüm dikkatlerini esas hedefleri olan lig şampiyonluğuna vermek zorunda olduklarının altını çizdi.

 

“GÖNYELİ MAÇINDAN KAYIPSIZ AYRILMALIYIZ”

 

Bu hafta kendi sahalarında Gönyeli ile ikinci yarıya başlayacaklarını anımsatan Karayel, bu maça mutlak üç puan parolasıyla hazırlanacaklarını dile getirirken, amaçlarının Gönyeli karşılaşmasından kayıpsız ayrılıp, lige iyi bir başlangıç yapmak olduğunu belirtti.

Hata kabul etmeyen bir yarış içerisine girdiklerinin bir gerçek olduğunu vurgulayan Karayel, şampiyonluk yarışında dört takımın yer aldığını anımsatırken, kupada yaptıkları hatayı ligde tekrar etmeyeceklerini söyledi.

 

SAKAT VE CEZALI YOK

 

Gönyeli’nin yaptığı transferlerle ilk devreden daha güçlü bir ekip olduğunu belirten Karayel,  Çetinkaya karşısında Federasyon Kupası maçında bunu izlediklerini ifade etti. Çetinkaya maçının özellikle, ikinci devresinde çok iyi bir futbol sergileyen Gönyeli’nin  hafife alınacak bir rakip olmadığının altını çizen Karayel, Gönyeli karşılaşmasının çok fazla mücadele etmeleri gereken bir maç olacağını vurguladı. Karayel son olarak, maçın Atatürk Stadı’ın mükemmel  zemininde oynanacak olmasının kendileri için iyi bir avantaj olduğunu, bunu en iyi bir şekilde kullanmaya çalışacaklarını ve hedeflerinin  galibiyet olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 808 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler