1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ERSOY KABRİ BAŞINDA ANILACAK
ERSOY KABRİ BAŞINDA ANILACAK

ERSOY KABRİ BAŞINDA ANILACAK

8 yıl önce hayata gözlerini yuman eski hakem ve gözlemcilerden Mehmet Ersoy yarın sabah kabri başında bir törenle anılacak

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği, başkan Mehmet Özbilgehan imzasıyla yayınladığı bir basın bildirisinde 8 yıl önce hayata gözlerini yuman eski hakem ve gözlemcilerden Mehmet Ersoy’un yarın sabah kabri başında bir törenle anılacağını belirtti. Bildiri şöyle:

“Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği olarak merhum hakem ve gözlemci abimiz Mehmet Ersoy’un aramızdan ayrılışının 8. ölüm yıldönümünde onu özlem ve rahmetle anıyoruz.

Kıbrıs Türk sporuna ve futbolumuza uzun yıllar hizmet eden merhum Mehmet Ersoy 21 Nisan 2012 Cumartesi günü sabah saat 10:30’da Lefkoşa Mezarlığı’ndaki  kabri başında törenle anılacaktır.

Cumartesi günü yapılacak olan anma töreninde üyelerimizi,  basınımızı, spor kamuoyumuzu ve tüm Mehmet Ersoy’un severlerini aramızda görmek bizleri mutlu edip, Ersoy ailesine güç verecektir.

Bu vesile ile başta Ersoy ailesi olmak üzere, hakem ve spor camiasına bir kez daha sabırlar diler; Merhumu tekrardan sevgi, özlem ve rahmetle anar,  saygılarımızı sunarız”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 548 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler