1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Eroğlu, Polis Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti
Eroğlu, Polis Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti

Eroğlu, Polis Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti

Seçim bürosundan yapılan açıklamaya göre Eroğlu, bugün, Polis Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

A+A-

 

Cumhurbaşkanı ve bağımsız cumhurbaşkanı adayı Derviş Eroğlu, Kıbrıs Türk polis teşkilatının yıllarca Kıbrıs Türk halkının güvenini sağladığını ifade ederek, “Teşkilatımızın bugün olduğu gibi bundan sonra da her koşulda ve durumda bu görevini sürdüreceğinden şüphemiz yoktur” dedi.

Seçim bürosundan yapılan açıklamaya göre Eroğlu, bugün, Polis Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Polis Genel Müdür Vekili Pervin Gürler ile Polis Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Manavoğlu, Eroğlu’nu girişte karşıladı.

Polis Genel Müdür Vekili Pervin Gürler yaptığı konuşmada, Eroğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, devlete ve halka en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı ve bağımsız cumhurbaşkanı adayı Derviş Eroğlu da konuşmasında, Polis teşkilatının en güzide kuruluşlardan biri olduğunu belirterek, “Polislerimizle birlikte olmaktan memnunum” dedi.

“Halkın polise olan güveninin yüksek tutulması yönünde bana düşen görevi yapma gayreti içerisinde oldum” diye konuşan Derviş Eroğlu, polis teşkilatının çalışmalarından son derece memnun olduğunu ifade etti.

Bazı çevrelerce, halkın polise olan güvenini sarsmak için zaman zaman girişimler yapılmasından üzüntü duyduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Eroğlu, “Poliste nesiller, yönetimler değişir. Ama güvenin değişmemesi lazım. Çok şükür ki kamuoyu yoklamalarında askerimize ve polisimize halkın güveni yüksektir” dedi.

(tak)

Bu haber toplam 1421 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler