1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. EROĞLU, HÜKÜMETİ SUÇLADI
EROĞLU, HÜKÜMETİ SUÇLADI

EROĞLU, HÜKÜMETİ SUÇLADI

Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Lefkoşa Türk Belediyesi’nde olayların bu duruma gelmesinde hükümetin suçu kendinde araması gerektiğini belirtti

A+A-

 

 

Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Lefkoşa Türk Belediyesi’nde olayların bu duruma gelmesinde hükümetin suçu kendinde araması gerektiğini belirterek, “Hükümet grev yasağı koydu… Bunu tanımayacağını söyleyen bir sendika var... Hükümet bu konuda acizlik içinde” dedi.

LTB konusunda tedbir almakta gecikildiğini ancak olağanüstü hal ilan etme noktasında da bulunulmadığını kaydeden Eroğlu, mühim olanın Lefkoşa’nın pislikten kurtulması olduğunu ve en fazla görevin de hükümete düştüğünü söyledi.

Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu bugün bir kabulü sırasında gazetecilerin sorusu üzerine, Lefkoşa Türk Belediyesi’ndeki gelişmelerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

LTB konusunda en fazla görevin hükümete düştüğünü kaydeden Eroğlu, BES Başkanı Savaş Bozat ile yemek yediği yönündeki iddialara da değinerek, “Herkesle yemek yiyecek kadar açığım. Kapım herkese açık ancak böyle bir yemek olmadı” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 635 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler