1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ERKEKLER İYİ, KIZLAR KÖTÜ BAŞLADI
ERKEKLER İYİ, KIZLAR KÖTÜ BAŞLADI

ERKEKLER İYİ, KIZLAR KÖTÜ BAŞLADI

Türkiye Hentbol Yıldızlar grup elemelerine katılan hentbol erkek takımımız grup maçlarına galibiyetle başlarken, kızlarımız mağlup oldu

A+A-

 

 

Türkiye Hentbol Yıldızlar grup elemelerine katılan hentbol erkek takımımız grup maçlarına galibiyetle başlarken, kızlarımız mağlup oldu

 

 

 

KTSYD-Adana -Cemil GARİP

 

KKTC yıldız kız ve yıldız erkek hentbol takımları dün başlayan, Türkiye Yıldızlar Grup Elemeleri ilk maçlarında, yıldız kızlarımız Antalya’ya kaybederken, yıldız erkek takımımız Mersin karşısında galip geldi.

 

ERKEKLER GÜLDÜRDÜ

Yıldız erkek takımımız Mersin’i 28-23 mağlup etmeyi başardı ve 4 puanın sahibi oldu. Karşılaşmanın ilk periyodunu 8-7, ikinci periyodunu da 13-6 kazanan takımımız son periyodu 10-7 kaybetti. Yıldız erkek takımımız oynadığı güzel oyunla salonda maçı izlemeye gelenler tarafından alkış aldı.

 

KIZLARIMIZ ÜZDÜ

Grubun güçlü takımı olan Antalya ile karşı karşıya gelen KKTC yıldız kızlarımız maçı 26-18 kaybederek grup elemelerine mağlubiyetle başladı. İlk periyodu 10-8, ikinci periyodu da 10-3 kaybeden kızlarımız son periyodu 7-6 kazanarak ilk maçında 1 puan alabildi.

 

ERKEK TAKIMIMIZIN BUGÜN İKİ MAÇI VAR

Turnuvanın ikinci gün karşılaşmalarında bugün erkek takımımız sabahleyin Adana, öğleden sonra ise Adıyaman takımları ile maçlar yaparken, kız takımımız fikstür gereği günü maç yapmadan geçirecek.

 

HAKEMLERİMİZ İYİ YÖNETİM SERGİLEDİLER.

Adana grup maçlarında hakem olarak görev yapan KKTC Hentbol Federasyonu hakemlerinden Tolga Kınacı ve Halim Güdenoğlu, ilk gün yönettikleri başarılı karşılaşmalarla dikkat çektiler. Her iki hakemimiz de ilk gün maçlarında hem saha içi, hem de masa hakemliği görevlerinde bulundular.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 538 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler