1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ERDOĞ’UN TAHLİLLERİ TEMİZ ÇIKTI
ERDOĞ’UN TAHLİLLERİ TEMİZ ÇIKTI

ERDOĞ’UN TAHLİLLERİ TEMİZ ÇIKTI

Mağusa Türk Gücü’nün takım kaptanı ve başarılı futbolcusu Erdoğ Barkınay’ın DTB maçında başlayan rahatsızlığıyla ilgili tetkikler devam ederken, yapılan tahlilleri temiz çıktı. Hafta başında baş dönmesi, kusma gibi rahatsızlıklardan dolayı dok

A+A-

 

 

Mağusa Türk Gücü’nün takım kaptanı ve başarılı futbolcusu Erdoğ Barkınay’ın DTB maçında başlayan rahatsızlığıyla ilgili tetkikler devam ederken, yapılan tahlilleri temiz çıktı. Hafta başında baş dönmesi, kusma gibi rahatsızlıklardan dolayı doktor kontrolüne giden Erdoğ’un bu durumuna bir türlü teşhis konulamamasına rağmen, yapılan tahlillerin temiz çıktığı öğrenildi. Futbolcunun dün yine benzer rahatsızlıklardan dolayı Mağusa Devlet Hastanesi’nde birkaç saat kontrolde kaldığı, serum aldığı, akşam saatlerinde ise taburcu olduğu belirtildi.

 

DOKTOR KONTROLÜ DEVAM EDECEK

Bu arada bugün yine doktora gidecek olan futbolcunun, orta kulak iltihabı olup olmadığının kontrol edileceği öğrenildi. Erdoğ DTB maçının 75. dakikasında baş dönmesi yaşadığı gerekçesiyle oyundan alınmış, daha sonra da bu rahatsızlığı devam etmişti. Antrenman yapması bir yana çok hareket dahi yapamayan futbolcunun durumuna teşhis konulması için tetkikler devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 717 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler