1. HABERLER

  2. Erdenay’a ziyaretler sürüyor
Erdenay’a ziyaretler sürüyor

Erdenay’a ziyaretler sürüyor

Spor Dairesi Müdürlüğü görevine yeniden atanan Besim Erdenay’a ziyaretler devam ediyor.

A+A-

Atletizm Federasyonu, Basketbol Federasyonu ve Ares Spor Kulübü yetkilileri dün Erdenay’a nezaket ziyaretinde bulunarak görevinde başarılar dilediler.
Erdenay’a ilk ziyaret Bilbay Geceyatmaz başkanlığındaki Atletizm Federasyonu yönetim kurulu üyeleri tarafından gerçekleşti. Ziyarette atletizmde yaşanan sıkıntılar ve önümüzdeki aylarda gerçekleşecek olan Dr. Fazıl Küçük Spor Oyunları konuları görüşüldü.
Atletizm Federasyonu yöneticilerinin ardından Basketbol Federasyonu Başkanı Ertuğ Nasıroğlu ve yönetim kurulu üyesi Onay Kafadar da Besim Erdenay’a bir nezaket ziyaretinde bulunarak yeniden atanmış olduğu Spor Dairesi Müdürlüğü görevinde başarılar dilediler.
Besim Erdenay gerek Atletizm Federasyonu, gerekse Basketbol Federasyonu yetkililerini kabulünde geçmiş dönemlerde de olduğu gibi kendilerine katkılarının her zaman süreceğini söyledi.
Günün bir diğer ziyareti Ares Spor Kulübü’nden geldi. Kulüp Asbaşkan ve sporcusu Ahmet Özsoy, antrenör Cem Dağdelen, sporcular Emine Uluçay, Kemal Elektrikçi ve Hüseyin Arhan’ın hazır bulunduğu ziyarette kulübün kuruluş döneminden bugüne yaşanan gelişmeler, elde edilen başarılar ve hedefler Spor Dairesi Müdürü Besim Erdenay’a aktarıldı.
Erdenay ise ARES Kulübü’nün kuruluşunun üzerinden henüz yaklaşık bir yıl geçmesine rağmen gerek yurt içi gerekse yurt dışı faaliyetlerde elde ettikleri başarıları takdirle izlediklerini belirterek ve başarılarının devamını diledi.

Bu haber toplam 1063 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler