1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Erdem Orel anıldı
Erdem Orel anıldı

Erdem Orel anıldı

Erdem Orel Taekwondo Karate Budo Martialarts Şampiyonası önceki akşam Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.

A+A-

 

Erdem Orel Taekwondo Karate Budo Martialarts Şampiyonası önceki akşam Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.
Federasyonunun kurucu üyelerinden olan yöneticilik ve hakemlik yapan Erdem Orel geçtiğimiz yıl hayatını kaybetmişti.
Müsabakalarda kategorilerinde dereceye girenler şöyle:

Bayanlar Hyong:
1.kategori: 1.Açelya Ergin, 2.Özlem Tomak, 3.Betül Ceylan
2.kategori: 1.Katherina Dergaus, 2.İrina Dergaus, 3.Tuğba Karagöz
3.kategori: 1.Ayşe Halil Duran, 2.Katherina Brateneva, 3.Didem Yemiş

Erkekler Hyong:
1.kategori: 1.Atakan Ergin, 2.Yasin Tomak, 3.Bahadır Bozbay,
2.kategori: 1.Çağın Madencioğlu, 2.Özgür Şanlıdağ, 3.Cafer Coşkun
3.kategori: 1.Nikita Gordeev, 2.Sinan Dere, 3.Ömer Faruk Karaca
4.kategori: 1.Yunus Emre Tomak, 2.Ramadan Muti, 3.Mahmut Colayır

Bayanlar El Kırışı
1.kategori: 1.Katherina Brateneva, 2.İrina Dergaus, 3.Betül Ceylan
2.kategori: 1.Ayşe Hilal Duran, 2.Açelya Ergin, 3.Tuğba Karagöz
3.kategori: 1.Katherina Dergaus, 2.Özlem Tomak, 3.Didem Yemiş

Bayanlar Ayak Kırışı
1.kategori: 1. İrina Dergaus, 2. Katherina Brateneva, 3.Betül Ceylan
2.kategori: 1. Açelya Ergin, 2. Ayşe Hilal Duran, 3. Tuğba Karagöz
3.kategori: 1. Özlem Tomak, 2. Katherina Dergaus, 3. Didem Yemiş

Erkekler El Kırışı
1.kategori: 1.Ramazan Muti, 2.Yunus Emre Tomak, 3.Bahadır Bozbay
2.kategori: 1.Ömer Faruk Karaca, 2.Sinan Dere, 3.Nikita Gordeev
3.kategori: 1. Çağın Madencioğlu, 2.Yasin Tomak, 3.Mahmut Colayır
4.kategori: 1.Özgür Şanlıdağ, 2.Atakan Ergin, 3.Cafer Coşkun

Erkekler Ayak Kırışı
1.kategori: 1. Yunus Emre Tomak, 2. Ramazan Muti, 3. Bahadır Bozbay
2.kategori: 1. Sinan Dere, 2. Ömer Faruk Karaca, 3. Nikita Gordeev
3.kategori: 1. Yasin Tomak, 2. Çağın Madencioğlu, 3. Mahmut Colayır
4.kategori: 1.Atakan Ergin, 2.Özgür Şanlıdağ, 3.Cafer Coşkun

Bu haber toplam 625 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler