1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Ercan'da ÜCRETSİZ Wi-Fi hizmeti
Ercanda ÜCRETSİZ Wi-Fi hizmeti

Ercan'da ÜCRETSİZ Wi-Fi hizmeti

Kuzey Kıbrıs Turkcell internete erişimde Wi-Fi ağını büyütüyor: Kuzey Kıbrıs’a gelenler Turkcell’in ücretsiz kablosuz internet ağı ile karşılanıyor

A+A-

Kuzey Kıbrıs’ta sürekli büyüyen internet (data) kullanımı ve mobil internete yönelik artan ilgi ile birlikte,  Kuzey Kıbrıs Turkcell yeni açılımlarını sürdürüyor.

Kuzey Kıbrıs’ta ilk olarak Lefkoşa’nın prestij caddesi konumundaki Dereboyu’nda Turkcell Platinum müşterilerine ücretsiz Wi-Fi faydasını sunan Kuzey Kıbrıs Turkcell, yurt dışına giden müşterilerine 4G hızında internet deneyim avantajını da açıklayarak, internetteki açılımlarını sürdürmüştü.

Kuzey Kıbrıs Turkcell, bu kez Ercan Devlet Havaalanı’nda ücretsiz Wi-Fi ağını devreye koydu.

10 binden fazla kişi yaralandı

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in 15 Temmuz 2015 tarihinde Ercan Havaalanı “Gelen Yolcu Salonu”nda verilmeye başlanan Turkcell Wi-Fi hizmetinden 1 aylık sürede 10 binden fazla kişi yaralandı.
Kuzey Kıbrıs Turkcell, adaya gelen tüm yolculara operatör ayrımı gözetmeksizin yarım saat ücretsiz internet hizmeti sunuyor.
Kuzey Kıbrıs Turkcell, yoğun ilgi gören Wi-Fi hizmetini Ercan Havaalanı bu kez “Giden Yolcu Salonu’nda da devreye koydu.
Kuzey Kıbrıs Turkcell kullanıcıları Ercan Havaalanı “Giden Yolcu Salonu”nda gün içerisinde 2 saat boyunca 2 Megabit’e kadar hızlarda bu avantajdan yararlanabiliyor.
Gece yarısından sonra tarih değişimi ile birlikte, internet hakkı da yenileniyor.

Platinum’a 8 Megabit

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, Turkcell Platinum müşterilerinin Wi-Fi hizmetinden hız ayrıcalığı ile yararlandığına dikkat çekildi.
Turkcell Platinum Club müşterileri, Ercan’daki kablosuz internet ağına 8 Megabit’e varan hızlarda erişim sağlıyor.
Kuzey Kıbrıs Turkcell’in yaptığı açıklamada “Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, yaşamlarını iyileştirecek adımlar atmaya devem ediyoruz” dendi.
“Uçağınızı ya da yurt dışından geldikten sonra bavulunuzu beklerken, artık interneti çok daha özgürce kullanabileceksiniz” denen Kuzey Kıbrıs Turkcell açıklamasında,  “Müşteri taleplerini dinliyor, ihtiyaçlarını değerlendiriyor, yeni alanlarda hizmet sunmayı hep bir sonraki hedefimiz olarak belirliyoruz”  şeklinde konuştu.

“Bosphore Lounge” girişleri  %25 indirimli

Turkcell Platinum müşterilerine sunulan bir diğer ayrıcalık ise 31 Ağustos’a kadar Bosphore Lounge girişlerinin  %25 indirimli olması. Ayrıca Turkcell Platinum müşterileri tüm ayrıcalıkları ile birlikte Bosphore Card’a yıllık %15 indirimle sahip olmak için 31 Ağustos’a kadar 03922287117 numaralı telefonu arayabiliyor veya www.bosphorecard.com adresindeki başvuru formunu doldurarak yararlanabiliyorlar. “Bosphore Card” ile ilgili tüm detaylara http://www.bosphorecard.com adresinden ulaşılabileceği açıklandı.
Kuzey Kıbrıs Turkcell tarafından yapılan açıklamada, Turkcell Platinum Club üyesi müşterilerin havaalanına ücretsiz ulaşım hizmetinden de faydalanabildikleri anımsatıldı. YD

Bu haber toplam 1157 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler