1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ERCAN’DA BÜYÜK SOYGUN…
ERCAN’DA BÜYÜK SOYGUN…

ERCAN’DA BÜYÜK SOYGUN…

170 bin TL’yi çaldı, kayıplara karıştı! Ülkenin en güvenli ve denetimli yerlerinden biri olan Ercan Devlet Havalimanı’nda önceki akşam akıl almaz bir soygun gerçekleşti. Havalimanındaki bir duty free dükkânından yaklaşık 170 bin TL çalı

A+A-

 

170 bin TL’yi çaldı,  kayıplara karıştı!

 

Ülkenin en güvenli ve denetimli yerlerinden biri olan Ercan Devlet Havalimanı’nda önceki akşam akıl almaz bir soygun gerçekleşti.

Havalimanındaki bir duty free dükkânından yaklaşık 170 bin TL çalındı.

Polisten alınan bilgiye göre, önceki akşam saat 22.20 sıralarında meydana gelen soygunla ilgili olarak 35 yaşındaki Derviş Özdemir aranıyor.

 

SABAH FARK EDİLDİ…

Dün sabah saat 04.00 sularında, “Unifree” isimli duty free dükkânından, yaklaşık 170 bin TL nakit para çalındığı anlaşıldı. Aynı saatlerde dükkânı açmak için olay yerine giden çalışanlar, kapının zorlanarak açıldığını fark edince soygun gerçekleştiği fark edildi ve polis çağrıldı. 

 

137 BİN TL, ARTI DÖVİZ…

Polis Basın Subaylığı, soygunun önceki gece saat 22.20 sıralarında meydana geldiğini ve soygunu 35 yaşındaki Derviş Özdemir’in gerçekleştirdiğinin tespit edildiğini belirtti.

“Unifree” isimli Duty Free Shop’tan 137 bin Türk Lirası’nın yanı sıra döviz de çalan Derviş Özdemir toplam 170 bin TL ile kayıplara karıştı.

Polis, Derviş Özdemir’i arıyor.

 

ÇALIŞTIĞI DÜKKÂNI SOYDU İDDİASI…

YENİDÜZEN’in güvenilir kaynaklardan elde ettiği bilgiye göre, Unifree Duty Free Shop’tan 170 bin TL çalarak kayıplara karışan Derviş Özdemir daha önce orada çalışıyordu.

Polis tarafından aranan Derviş Özdemir’in aynı gün Güney’e kaçtığı da iddialar arasında.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1645 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler