1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ENVER BULUNDU
ENVER BULUNDU

ENVER BULUNDU

İstanbul’da 3 gündür kayıp olan Enver Paşaoğlu, bulundu. ATV’deki programına telefonla ihbarda bulunan seyircilerin, Enver Paşaoğlu’nun Cadde Bostan sahilinde görüldüğünü söylemesinin ardında bölgeye giden ATV ekibi Paşaoğlu’nu bul

A+A-

 

İstanbul’da 3 gündür kayıp olan Enver Paşaoğlu, bulundu. ATV’deki programına telefonla ihbarda bulunan seyircilerin, Enver Paşaoğlu’nun Cadde Bostan sahilinde görüldüğünü söylemesinin ardında bölgeye giden ATV ekibi Paşaoğlu’nu buldu

 


Geçtiğimiz cumartesi günü İstanbul’da kaybolan Enver Paşaoğlu’nun kız kardeşi Ayperi Paşaoğlu bu sabah Türkiye’nin ATV kanalında kayıplarla ilgili bir programa katıldı.

Muge Anlı’nın hazırlayıp sunduğu "Tatlı Sert" programına birçok seyirci Paşaoğlu ile ilgili ihbarda bulundu.

Gelen ihbarlar arasında Enver Paşaoğlu’nun, önce Fenerbahçe civarında, ardından ise Cadde Bostan sahilinde görüldüğü bildirildi. ATV program ekibi, şu sıralar Cadde Bostan sahiline hareket etti. (saat: 11:46)


 

 

 

AİLE KENDİ İMKANLARIYLA ARIYOR

 

Geçtiğimiz cumartesi günü İstanbul’da kaybolan zihinsel özürlü Enver Paşaoğlu’nun ailesi sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta “acil çağrı” yayınlayarak oğlularının bulunması için yardım istedi.

Ailesi, Bağdat Caddesi’nde kız kardeşi ve annesiyle alışveriş yaptığı sırada Mango mağazası içerisinde saat 20.45 sıralarında kaybolan ve kendisinden bir kere daha haber alınamayan Paşaoğlu’nun bulunması için İstanbul Polisi’nin yeterince yardımcı olmadığından şikayetçi oldu.

Ailenin polisten aldığı bilgiye göre Bağdat Caddesi’ndeki Mango mağazasının güvenlik kameraları bozuk olduğundan dolayı Enver Paşaoğlu’nun kayboluşu ile ilgili herhangi bir ipucuna ulaşılamadı. Polis’in Bağdat Caddesi’nde çeşitli noktalara trafiğin canlı izlenmesi için yerleştirilen MOBESE kameralarını incelemeyi reddettiğini söyleyen acılı aile, gerekçe olarak da Bağdat Caddesi’nin çok uzun bir cadde olup her an olay çıkma ihtimalinin olmasını gösterdiğini ifade etti.  

Enver Paşaoğlu’nun kız kardeşi Ayperi Paşaoğlu YENİDÜZEN’e yaptığı açıklamada, bazı tanıdıkların araya girdiğini ve yarın İstanbul Polisi’nin gerekli MOBESE kameralarını inceleyip son durum hakkında aileyi bilgilendireceğini söyledi. Paşaoğlu ayrıca ATV’de kayıplar ile ilgili yayınlanan bir programa bu sabah konuk olacaklarını, saat 10.00’da başlayan programın 13.00’e kadar süreceğini, çok iyi rating alan programın kendilerine bir başka umut ışığı oluşturduğunu belirtti.

Paşaoğlu, ayrıca İstanbul’daki KKTC konsolosluğunun kendilerini arayarak konuyla ilgilendiklerini söylediğini aktardı.

Girne’de ikamet eden 38 yaşındaki Enver Paşaoğlu, ailesiyle birlikte bayram tatilini geçirmek için İstanbul’da yaşayan kız kardeşi Ayperi Paşaoğlu’nun yanına gitmişti.

Önceki gün YENİDÜZEN’e konuşan Ayperi Paşaoğlu, kardeşinin bulunması için İstanbul Polisi’nin yanı sıra televizyon kanallarının da seferber olduğunu söylemişti.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2780 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler