1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ENTERESAN FORMA DEĞİŞİKLİĞİ
ENTERESAN FORMA DEĞİŞİKLİĞİ

ENTERESAN FORMA DEĞİŞİKLİĞİ

Dün oynanan Telsim Süper Lig ikinci hafta maçında Tatlısu rakibi Türk Ocağı’nı 2-0 mağlup ederken, maçın ilk bölümünde ilginç bir forma değişikliği yaşandı. Türk Ocağı kalecisi Ali, bir pozisyonda karşı karşıya kaldığı Kamil ile çarpışınca sakatla

A+A-

 

 

 

Dün oynanan Telsim Süper Lig ikinci hafta maçında Tatlısu rakibi Türk Ocağı’nı 2-0 mağlup ederken, maçın ilk bölümünde ilginç bir forma değişikliği yaşandı.

Türk Ocağı kalecisi Ali, bir pozisyonda karşı karşıya kaldığı Kamil ile çarpışınca sakatlandı ve oyuna devam edemedi. Sağ üst baldırından sakatlanan Ali’nin maça devam edemeyeceği belli olunca yerine yedek kaleci Hüseyin girmek için formasını giydi. Ancak Hüseyin’in giydiği siyah renkli forma Türk Ocağı formasına benzer renkte olduğu için hakem Ecvet Kanatlı bu değişikliğe izin vermedi. Forma uyumuna çözüm enteresan bir şekilde bulundu. Sakatlanarak oyun dışına çıkan Ali, giydiği turuncu renkli 1 numaralı formasını Hüseyin’e verdi. Forma değişiminin ardından hakem Ecvet Kanatlı’nın saha komiserine vereka üzerinden numaraları değiştirme çağrısı dikkatlerden kaçmayan diğer önemli bir nokta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 799 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler