1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ENGELLERİ AŞMAYA DEVAM
ENGELLERİ AŞMAYA DEVAM

ENGELLERİ AŞMAYA DEVAM

Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, ismini taşıdıkları Kuzey Kıbrıs Turkcell’i ziyaret etti, Genel Müdür Aybars Karaatmaca’ya teşekkür plaketi sundu.

A+A-

 

 

Uluslararası bir ligde, 2008-2009 yılından itibaren Kuzey Kıbrıs Turkcell’in ana sponsorluğunda KKTC’yi temsil eden Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, “Hedefimiz, engelleri aşmaya devam etmek ve ismimizi dünyaya ezberletmektir” dedi.

 

TEŞEKKÜR PLAKETİ SUNDULAR

Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, ismini taşıdıkları Kuzey Kıbrıs Turkcell’i ziyaret etti, Genel Müdür Aybars Karaatmaca’ya teşekkür plaketi sundu.

Bu işbirliğinin sürmesini arzuladıklarını belirten sporcular ve yöneticileri, “Kuzey Kıbrıs Turkcell ismiyle daha nice başarılara imza atmak hayalimizdir” dedi. Ziyarete KKTC Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Ahmet Altıntaş, KKTC Engelliler Spor Federasyonu Mali İşler Sorumlusu Halil Hüdaverdi, KKTC Engelliler Spor Federasyonu Asbaşkanı Serkan Muhtaroğlu, İdari Menajer Haluk Taşkınçay ve Takım Antrenörü Orçun Kamalı katıldı.

 

KARAATMACA: “BAŞARILARINIZ TAKDİRE ŞAYAN”

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, böylesi başarılı bir ekibe isimlerini vermekten gurur duyduklarını söyledi.

Kuzey Kıbrıs'ın dünyaya açılma yönünde yaşadığı haksızlıklar karşısında, Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın bir umut ve tüm sporcular için cesaret verici olduğunu anlatan Karaatmaca, "Sizler hem bedensel engellerin çok çalışarak ve sevgiyle nasıl aşıldığını herkese gösteriyor, hem de Kıbrıs Türk sporcusunun yeteneklerini adanın ötesine taşıyorsunuz. Başarılarınız her türlü takdire şayandır" dedi.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol takımının antrenmanını ve maçlarını izleme fırsatı bulduğunu da anlatan Karaatmaca, "Çok heyecanlandığımı, duygulandığımı, bir o kadar da gurur duyduğumu itiraf etmeliyim" şeklinde konuştu.

Aybars Karaatmaca, kurum olarak ülkeye ve gençliğe değer katan böylesi organizasyonları desteklemekten mutluluk duyduklarını da sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 454 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler