1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. EN İYİ 11 ÖDÜLÜNÜ ALDI
EN İYİ 11 ÖDÜLÜNÜ ALDI

EN İYİ 11 ÖDÜLÜNÜ ALDI

“Telsim Süper Lig İlk Yarının En İyi 11’i”nde belirlenen futbolcular dün akşam Golden Tulip Hotel’de düzenlenen gecede ödüllerini aldılar

A+A-

 

 

 

 

KKTC Telsim ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu işbirliği ile 2011 – 2012 futbol sezonu Telsim Süper Lig’de yer alan takımlar içerisinden en iyi performansı sergileyen 11 futbolcunun belirlendiği yarışma sonunda seçilen isimler dün akşam Golden Tulip Hotel’de düzenlenen gecede ödüllerini aldılar.

Spor yazarları, antrenörler, futbolcular ve hakemlerin belirlediği 11 kişilik listeler içerisinde Telsim abonelerinin 19-23 Ocak tarihleri arasında gönderdiği smsler ile seçilen futbolcular dün gece ödüllerini aldılar.

 

SERTOĞLU: “İKİNCİ LİG’DE TAKIM SAYISI AZALTILACAK”

Ödül gecesinde ilk söz alan KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu oldu. Sertoğlu böyle bir gecenin düzenlenmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken yönetim kurulu ile aldıkları bir kararı da paylaştı. 2013 – 2014 futbol sezonundan itibaren Doğu ve Batı gruplarından oluşan İkinci Lig’de takım sayısının azaltılacağını, mevcut takım sayısının 10’ar takımdan 20 olduğunu ve bu sayıyı tek bir ligde bulunacak 14 takıma düşüreceklerini belirtti.

 

ULUBAY: “SOSYAL SORUMLULUĞUMUZU YERİNE GETİRİYORUZ”

Hasan Sertoğlu’nun ardından söz alan KKTC Telsim Genel Müdürü Ahmet Ulubay, ödül almaya hak kazanan futbolcuları tebrik ederken, futbol liglerinin gayet çekişmeli geçtiğini, şampiyonluk yarışının bu kadar güzel geçmesinin kendilerinin şansı olduğunu belirtti. Yapılan anlaşma ile liglerin adının 2 yıl boyunca Telsim ile anılacağını, temennilerinin bu sürenin ilerleyen yıllarda daha da uzaması olduğunu belirtti. Ulubay, yapılanın sponsorluk anlaşması olduğunu ancak kendilerinin aynı zamanda ülke sporuna karşı sosyal sorumluluklarını yerine getirmekten dolayı duyduklarını mutluluğu dile getirdi.

Daha sonra ilk yarının en iyi 11’ine seçilen futbolcular tek tek sahneye gelerek ödüllerini aldılar. En iyi 11’de bir tek Lefke futbolcusu Kasım Tağman yer almazken, Kasım’ın yanı sıra geceye davetli bulunan Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst’ün de geceye katılmaması dikkat çekti.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 738 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler