1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. EN HIRÇIN TÜRK OCAĞI
EN HIRÇIN TÜRK OCAĞI

EN HIRÇIN TÜRK OCAĞI

Telsim Süper Liginin ilk 5 haftasında hakemler tam 13 futbolcuya kırmızı kart gösterdi

A+A-

 

 

 

 

Telsim Süper Liginin tamamlanan ilk 5 haftasında karşılaşmaları yöneten hakemlerin cebinden tam 13 kez kırmızı kart çıktı. En hırçın takım 3 kırmızı kart gören Türk Ocağı oldu

 

İlk 5 haftası tamamlanan Telsim Süper Liginde hakemler hırçınlık yapan futbolculara acımıyor. İlk 5 haftada tam 13 futbolcu kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı.

Süper Lig 2012 – 2013 sezonunda kırmızı kartlar adeta havada uçuşuyor. Ligin ilk 5 haftasında tam 13 futbolcu kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı. Geçtiğimiz sezon ilk 5 hafta sonunda kırmızı kart gören oyuncu sayısı 9 iken bu sezon kırmızı sayısı ilk 5 haftada 13’e yükseldi. Bu da hem oyuncuların bu sezon daha hırçın olduğunu hem de hakemlerin daha olay kırmızı kart çıkardığını gösteriyor.

Süper Lig’in ilk 5 haftasının en hırçın takımı Türk Ocağı oldu, Türk Ocağı takımından 3 futbolcu kırmızı kart görerek takımlarını eksik bıraktı. İlk 5 haftada Lapta ve Hamitköy’de 2, Lefke, Yenicami, Serdarlı, Cihangir, Doğan Türk Birliği ve Çetinkaya’da ise 1’er futbolcu kırmızı kart gördü. Bağcıl, Küçük Kaymaklı, Gençlik Gücü, Mağusa Türk Gücü ve Göçmenköy takımları ilk 5 haftada kırmızı kart ile tanışmayan takımlar oldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 398 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler