1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. EN BÜYÜK MÜZİK PLATFORMU KUZEY KIBRIS TURKCELL’DE
EN BÜYÜK MÜZİK PLATFORMU KUZEY KIBRIS TURKCELL’DE

EN BÜYÜK MÜZİK PLATFORMU KUZEY KIBRIS TURKCELL’DE

Kuzey Kıbrıs Turkcell, her an her yerden müziğe erişebilme olanağını tanıyan yeni servisi Kuzey Kıbrıs Turkcell Müzik'i müşterilerinin beğenisine sundu

A+A-

 

 

 

 

 

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell, müşterilerine KKTC’nin en büyük ve tek yasal dijital müzik platformu muzik.kktcell.com üzerinden milyonlarca şarkıyı dinleme, paylaşma ya da dilediklerini indirme fırsatı veriyor.

Kuzey Turkcell Müzik, sadece internetten canlı yayınlanacak interaktif Turkcell Müzik konserleriyle de fark yaratmayı amaçlıyor.

Üyeliğin ücretsiz olduğu sitede, müzikseverler, binlerce seçenek arasından sevdikleri şarkıları arkadaşları ile Facebook üzerinden de paylaşabilecek.

 

MÜZİK HER YERDE

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell Müzik aracılığı ile üyeler, ayrıca avantajlı SÜPER ve MEGA Müzik Paketleri sayesinde, sevdiği şarkıları bilgisayarlarına MP3 formatında indirebilecek. Kullanıcılar bu şarkıları, iPhone, Android telefonlar, iPod,  iPad ve tabletler, MP3 çalar, Laptop ve PC, üzerinden de dinleyebilecek. Tüm bu özelliklerin yanında üyelerin, kendi listelerini oluşturabileceklerine de dikkat çekildi.

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, abonelerin, 50 şarkı indirebilecekleri SÜPER Müzik Paketi’ni 180 kontör ya da 9TL’ye, 300 şarkı indirebilecekleri MEGA Müzik Paketi’ni ise 240 kontör ya da 12 TL’ye satın alabilecekleri belirtildi.

“26 Temmuz’da yayına geçen sitede çok yakında birçok yeni sürpriz Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterilerini bekliyor olacak” denen açıklamada, yazın en popüler şarkıları ve albümlerinin de muzik.kktcell.com içerisinde yer aldığı hatırlatıldı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 498 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler