1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. EMRE’YE 3 MAÇ CEZA
EMRE’YE 3 MAÇ CEZA

EMRE’YE 3 MAÇ CEZA

Bostancı Bağcıl’a karşı maçın son dakikası kırmızı kart gören Doğan Türk Birliği kalecisi Emre Sağnak’ın cezası açıklandı

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu, geçtiğimiz gün oynanan DAİKİN Kıbrıs Kupası çeyrek final maçında Bostancı Bağcıl’a karşı maçın son dakikası kırmızı kart gören Doğan Türk Birliği kalecisi Emre Sağnak’ın cezasını açıkladı. Spor ahlakına aykırı söz ve davranış nedeniyle Sağnak’a 3 resmi müsabakadan men cezası verdi.

 

U12 TURNUVASI YAPILIYOR

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, sponsorluğunu Panda Stix markasının yapacağı, 28 Nisan - 5 Mayıs - 12 Mayıs - 19 Mayıs 2012 tarihlerinde Cumartesi günleri, 4 hafta olarak organize edilecek ve Lefkoşa bölgesi takımlarının katılacağı U12 (12 yaş-altı) Turnuvası yapılmasına karar verdi.

 

KADINLAR LİGİ

KTFF tarafından düzenlenecek olan U15 ve Kadınlar Ligi’nin statüsü belirlendi. Kadınlar Ligi’nde 2011 – 2012 sezonunda Akdeniz, Düzova, Magem ve Ortaköy kadınları mücadele edecek. Çift devreli lig usülüne göre oynanacak olan maçların tamamlanmasının ardından sıralamda 1 ile 4 ve 2 ile 3’üncü sırada yer alan takımlar tek maç eleminasyon sistemi ile karşılaşacaklar ve bu maçların ardından oluşacak olan final eşleşmesi ile şampiyon belirlenecek.

 

U15 LİGİ

U 15 Liglerinde 6’şarlı 5 grupta toplam 30 takımın katılımı ile gerçekleşecek. Gruplarında ilk sırayı alan takımlar bir üst tura kalırken, gruplarda ikinci sırada en iyi dereceyi elde eden 3 takım bir üst tura kalma şansı kazanacak. Play off maçlarında 8 takım tek maç eleminasyon sistemi ile mücadele edecek ve final karşılaşması ile şampiyon belirlenecek.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 549 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler