1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. EMRE PEHLİVAN, ROXY MÜZİK GÜNLERİ’NDE FİNALDE
EMRE PEHLİVAN, ROXY MÜZİK GÜNLERİ’NDE FİNALDE

EMRE PEHLİVAN, ROXY MÜZİK GÜNLERİ’NDE FİNALDE

Kıbrıslı Türk sanatçı Emre Pehlivan Türkiye’nin en prestijli yarışmalarından, bu yıl 17’incisi düzenlenen Roxy Müzik Günleri’nde finale kaldı.

A+A-

 

 

 

 

Kıbrıslı Türk sanatçı Emre Pehlivan Türkiye’nin en prestijli yarışmalarından, bu yıl 17’incisi düzenlenen Roxy Müzik Günleri’nde finale kaldı. Yaklaşık 500 başvuru arasından finale kalan 16 ekip arasında yer almayı başaran Emre Pehlivan, final performansını 18 Nisan Çarşamba akşamı İstanbul’da sergileyecek.

Emre Pehlivan, kendisine ait “Seninle Bir Ömür”, “Oyun” ve “Ne Olur” isimli besteleriyle jüri karşısına çıkacak. Jüride Mor ve Ötesi grubunun solisti Harun Tekin, Kargo grubunun kurucu solisti Koray Candemir, Moğollar’ın kurucularından, Cem Karaca, Barış Manço ile çalışmış Taner Öngür, Aylin Aslım, Özge Fışkın, Hürriyet gazetesi yazarlarından Kanat Akkaya, birçok reklam ve dizi müziğine imza atmış JingleHouse’un kurucuları, bir çok bestekar, aranjör ve prodüktör yer alıyor.

Türkiye piyasasına çok başarılı gruplar kazandıran yarışmanın fınalistlerinden, Kıbrıslı Türk sanatçı Emre Pehlivan ve ekibi, yarışmada bestelerine güvendiklerini belirterek, sonuç ne olursa olsun bu deneyimden inanılmaz faydalı bağlantılarla dönülecek olmasını, yeni kapılarını açılacak olmasını çok büyük bir artı olarak değerlendirdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 773 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler