1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. EMMANUEL VE NANA İMZAYI ATTI
EMMANUEL VE NANA İMZAYI ATTI

EMMANUEL VE NANA İMZAYI ATTI

Telsim Süper Lig’in ilk devresinde yabancı oyuncu yönünde sıkıntılar yaşayan Lapta, ligin ikinci devresinde aynı sıkıntıları yaşamamak için Ganalı forvet oyuncusu Nana Eshun ve daha önce Türkiye’de Kocaelispor ve İstanbul Büyükşehir Belediye S

A+A-

 

 

 

İlk devre yabancı oyuncu yönünden sıkıntılar yaşayan Lapta ikinci devrede aynı sıkıntıları yaşmamak adına Ganalı Nana ve Kongolu Emmanuel’e dün imzayı attırdı. Lapta’nın TC kontenjanı için stoper mevkisinde oynayan Devrim Zorlu’ya bugün imza attırması bekleniyor

 

 

Telsim Süper Lig’in ilk devresinde yabancı oyuncu yönünde sıkıntılar yaşayan Lapta, ligin ikinci devresinde aynı sıkıntıları yaşamamak için Ganalı forvet oyuncusu Nana Eshun ve daha önce Türkiye’de Kocaelispor ve İstanbul Büyükşehir Belediye Spor formaları giymiş Kongolu Mazowa Nsumbu Emmanuel’e dün Futbol Federasyonu’nda imza attırdı.

Bilindiği üzere sezon başında transfer edilen Bito’nun adadan ayrılıp geri gelmemesi, diğer bir yabancı oyuncu Dennis’in Mağusa Türk Gücü ile oynanan lig maçında bileğinden ciddi şekilde sakatlanması sonrası Lapta haftalarca yabancı futbolcusu olmadan mücadele etmişti. Yaşanan sıkıntıların ardından devre arası transfer döneminde yoğun çaba sarf eden Lapta, Emmanuel ve Nana ile sözleşme imzaladı. Geçtiğimiz gün Mağusa Türk Gücü ile oynanan ve Lapta’nın 9-3 kaybettiği maçta Nana penaltıdan bir gol kaydetmişti.

 

TC KONTENJANINA DEVRİM ZORLU

Yabancı oyuncu kontenjanını Nana ve Emmanuel ile dolduran Lapta bugün tamamlanacak transfer dönemi içerisinde TC kontenjanını da doldurmak istiyor. Bu doğrultuda Lapta bugün ülkeye gelmesi beklenen stoper oyuncusu Devrim Zorlu’yu kadrosuna katmak istediği öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1191 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler